büyü nasıl yapılır diyorsan mutlaka oku! kesin bilgiler

buyu nasil yapilirBüyü Nasıl Yapılır Diyorsan Mutlaka Okumalısın! Kesin Bilgiler

Sevgili okurum, büyünün nasıl yapıldığı sorusuna yönelik iki türlü cevap verilebilir ve bu iki cevap da her türlü dilek ve arzuyu karşılayacak önemli bir büyünün ve tesirli bir sihirin anlatımı ile gerçekleşir.

Evet, bu yazıda büyü nasıl yapılır, sorusunun en etraflı ve doyurucu cevabını bulacak ve hangi amaçla yapıyorsan büyüyü, o amaca yönelik kullanabileceksin bunu. Fakat, büyü nasıl yapılır, sorusuna bütün yönleri ile dört dörtlük bir yanıt istiyorsan, hiçbir detayı gözden kaçırmaman gerektiğini ısrarla vurgulamak zorundayım.

En Etkili ve Uzun Soluklu Büyü Nasıl Yapılır?

Sevgili okurum, her ne kadar birçok medyum, farklı talep ve dileklere muhtelif şekillerde cevap veren büyü ve tılsım tarifleri yapsalar da benim bu yazıda aktaracağım büyü, her türlü muradın ve arzunun gerçekleşmesine ön ayak olacak güçlü bir büyüdür. Evet, yanlış okumadın; birazdan öğreneceğin tılsım, her türlü isteğinin hayata getirilmesini temin edecek kadim ve etkili bir büyüdür, başlıyoruz:

Her Türlü Murada Yönelik Büyü Nasıl Yapılır? Büyü Malzemeleri

1.Bir beyaz kağıt.
2.Bir siyah kalem. (Tükenmez veya kurşun, fark etmez)
3.Üzerine “Ya Melankoli” yazılan bir kağıt parçası. (Bu yazıyı sen de yazabilirsin, yazısı güzel olan bir başkası da. Ayrıca yazılan yazı, Arap alfabesi ile de, Latin alfabesi ile de yazılabilir, fark etmez.)
4.Bir zarf. (Zarfın boyutları ve deseni fark etmez; ama beyaz olması daha iyi olur.)

Bu Malzemeler ile Büyü Nasıl Yapılır?

Şimdi, çok etkili büyünün icrası için her bir büyü malzemesine yönelik özel birtakım tılsımlı sözler sarf edeceğiz ve ardından da bu her bir malzemeyi bir diğer malzeme ile bütünleyip büyüyü bitireceğiz, şöyle ki:

buyu nasil yapilir 1

Beyaz Kağıtla Büyü Nasıl Yapılır?

Evvela, elimizdeki beyaz kağıda şu esrarlı sözleri okuyacağız:

“Ey, dünyadaki tüm beyazların ve beyazlıkların mümessili olan ak kağıt! Bilirim ki, insanlık âlemi, yalnızca senin varlığınla değil senden evvel de sihre ve tılsıma başvurup derdini ve sıkıntısını halletme yolunu seçti. Ve yine biliyoruz ki insanlar, senin yerine başka malzemelere büyü sözleri yazıp muradına kavuştu.

Fakat sen başkasın ey kağıt! Sen, her türlü muradın asıl gerçekleştirici gücü ve kudretin simgesi haline gelen sonsuz bir remiz, sınırsız bir allegorisin. Senin bahtına düşen hiçbir insanı geri çeviremeyen beyaz ve yufka yüreğin benim de arzuma set çekmez umarım. Ne olur, şu büyüme göz kulak ol da yetim kalmasın.”

Şimdi de beyaz kağıda hitaben söylenecek bu sözlerin ardından siyah kaleme şu sözleri söylüyoruz:

Siyah Kalemle Büyü Nasıl Yapılır?

“Ey evrendeki en köklü ve kadim karalığın ve karanlığın simgesi olan siyah kalem. Her ne kadar, birazdan siyah ruhunun kara lekelerini temiz ve beyaz kağıda dökecek olsan da en nihayetinde bu, senin kutsal vazifen.

Ey kalem, insanların kara bahtı ve kem talihi senin elinden geçtiği gibi, açık alnı ve dik başı da senin elinde kenetlenmiş durumda. Yani, her şey senin altından geçer, biliriz. Şimdi, benim kaderimi kanalize edecek bu dönüm noktasında, senin bahtına düştüm ve senden tek isteğim, bir daha “büyü nasıl yapılır” sorusuna başvurmamaktır. Zira, bu büyünün tutması ve muradımın avuçlarıma takdim edilmesi, en çok da senin yazacağın yazıya bağlı. Ne olur, benim yazımı karartma!”

Bu ifadelerle kaleme seslendikten sonra ise, kalemi elimize alıp önümüzdeki boş kağıda (az önce kendisine hitap ettiğimiz boş kağıda) şunları yazmalıyız:

Kağıt ve Kalemle Büyü Nasıl Yapılır?

“Ey insanlığın ilmine ve dolayısıyla ilerlemesine vesile olan iki değerli madde. Siz, yani iki ezeli sevgili olan kağıt ve kalem, benim kritik kararımın imza edileceği bu büyüde hakimlik yapın ve beni algılamadan yargılamayın. Her şeyin sizin elinizde olduğunu bilmenin verdiği tatlı rehavet içimi kaplamış durumda. Ne olur bu rehavete ve tatlı huzura gölge düşürmeyin ve hayatımı renkten renge sokmayın!”

Şimdi, bu tılsımlı sözleri kağıda yazıp kalemi kağıdın üzerine koyduktan sonra, artık diğer malzemeleri kullanabiliriz, şöyle ki:

Kalem, kağıdın üzerinde dururken, biz üzerinde “Ya Melankoli” yazan kağıdı elimize alıp bu kağıda tam 101 kez Ya Melankoli demeliyiz. Sonra, kağıda hitaben şu esrarlı kelimeleri okumalıyız:

“Ey insanların hayatına her türlü zehri zerk eden ve hayatı yaşanmaz bir zindan haline getiren melankoli. Bu gün, yanma ve yok olma zamanın gelmiştir. En azından benim için artık yok hükmündesin sen. Her ne kadar şimdiye kadar seninle birlikte yaşamış olsam da artık senin varlığını istemiyorum ve işte senin üzerini gönül rahatlığı ile çiziyorum. Artık benden uzak dur ve semtime bile yaklaşma. Bir daha bana, büyü nasıl yapılır, sorusunu sordurur isen eğer, belin bükülsün ve rahat yüzü görmeyesin.”

Bu ağır sözleri kağıda söylerken, öbür kağıdın üzerindeki kalemi alıp “Ya Melankoli” ibaresinin üstünü iyice karalamamız gerekiyor. İyice görünmez hale geldikten sonra ise, bu kağıdı da kalemle birlikte aynı kağıdın üzerine koymalıyız.

Şimdi ise, büyü nasıl yapılır, sualinin son detayı olan zarfa geçiyoruz ve elimize aldığımız zarfa hitaben şu garip sözleri sarf ediyoruz:

Zarfla Büyü Nasıl Yapılır?

“Ey zarf, sana emanet ettiğim büyüyü zail edersen rahat yüzü görmeyesin. Al içimdeki kederi, ver gönlündeki süruru. Melankoli senin olsun, sevinçler de benim olsun.”

Bu ifadelerden sonra, önümüzdeki malzemeleri teker teker zarfa yerleştiriyoruz. Önce üzerinde Ya Melankoli yazan ve az evvel karaladığımız kağıdı, sonra siyah kalemi ve en sonunda da beyaz kağıdı.

Zarfı bu şekilde kapadıktan sonra ise, şunları söylüyoruz:

“Melankoli senin olsun, sevinçler de benim olsun.”

Büyü Nasıl Yapılır, Diyenler için Son Aşama

Artık, zarfı gizli bir yerde saklayıp birkaç hafta bekletmemiz gerekiyor; çünkü büyünün etki süresi birkaç hafta ile birkaç ay arasında değişiyor.

Büyü Nasıl Yapılır? Önemli Noktalar:

  1. Her büyü kesinlikle tutacak diyemeyiz; çünkü ufak bir hata bile büyüyü sonuçsuz bırakabilir.
  2. Eğer aşk büyüsü yerine çok etkili aşk duaları arıyorsan şu siteye de (tıkla) göz atabilirsin.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce yorum var.

İstersen Erkekleri Elde Etme Yolları, 9 İnanılmaz Yol ve Erkeklerin Beden Dili Şifrelerine Dair 7 Çıkarım başlıklarını da inceleyebilirsin.

İlgili kelimeler: büyü nasıl yapılır