Bu yazıyı okumadan geri getirme büyüsü yapma sakın!

eski sevgili 4Bu Yazıyı Okumadan Geri Getirme Büyüsü Yapma!

Sevgili okur, şimdiye kadar hiç geri getirme büyüsü yaptın mı biliyorum, ama şundan eminim ki birazdan öğreneceğin geri getirme büyüsünü pratiğe aktardıktan sonra, artık bu arayışından vazgeçip mutluluğu yakalayacaksın. Çünkü aktaracağım büyü, gelmiş geçmiş en etkili tılsımlardan biridir ve bunu yapmak için asla bir başkasının yardımına ihtiyacın olmayacak.

Ayrıca, birazdan öğreneceğin geri getirme büyüsünü bir başkasının adına da “vekaleten” yapabilirsin. Evet, hem kendin için hem de başkası için bu muhteşem tılsımın etkisinden ve gücünden yararlanıp amacına ulaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsin.

Fakat ilkin, 5 önemli maddeyle geri getirme büyüsünün özelliklerinden bahsetmemiz gerekiyor, çünkü bu özellikleri bilmeden büyüyü yapmanın imkânı yok.

Geri Getirme Büyüsü Hakkında 5 Önemli Detay

  1. Bu büyüyü bütün yönleriyle öğrenmeden uygulamak, tılsımın bütün etkisini yitirmesine sebebiyet verir. Bu yüzden mümkünse önce önemli noktaları not al, ardından büyüyü yapmaya başla.
  2. Bu büyü, sadece giden eşi veya eski sevgiliyi getirmek için değil aynı zamanda kaybolan eşyaları geri getirmek için de kullanılır.
  3. Büyünün niyet aşaması oldukça önemlidir ve birçok kişi, niyetini belirginletirmeden büyüyü tatbik ettiği için başarılı olamıyor.
  4. Büyüde kullanacağımız hüddam, Apraziyal isimli hüddamdır ve bu hüddam, hüddamların meliki ve sultanı anlamında “melik-i hüddam” olarak adlandırılır.
  5. Eğer geri getirme büyüsünü bir başkası için (vekaleten) yapacaksak, o kişinin iznini almak zorundayız.

Bu 5 noktayı netleştirdiğimize göre artık “geri getirme büyüsü”nün nasıl yapıldığını aktarmaya başlayabiliriz. Şöyle:

51

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır ve Hangi Malzemeler Kullanılır?

Bir adet beyaz kağıt ve bir adet siyah kurşun kalem, bu tılsımın yapılması için yeterlidir. Uygulama içerisinde siyah kurşun kalemle beyaz kağıdın üzerine birtakım sözler yazacağız ve bu arada da bazı yerlerde “Ya Apraziyal” tabirini farklı sayılarda okuyacağız.

Görüldüğü gibi geri getirme büyüsü, hem çok basit hem de çok etkili bir büyü.

Son olarak başlamadan evvel, geri getirme büyüsünün Apraziyal adlı hüddamının özellikleri hakkında “kadim büyü kitapları”ndan bir alıntı yapalım:

“Apraziyal, bütün hüddamların meliki ve kralıdır. Tam 10.000 yıl boyunca hüddamlara hükümdarlık yapmıştır ve hâlâ onların hükümdarı olarak iş başındadır. Onun izni olmadan hiçbir tılsım yapılamaz ve o, bütün büyü ve tılsımların yerine gelmesine izin veren tek otorite konumundadır. Dolayısıyla bir büyüde Apraziyal istihdam edilecekse, o büyünün gerçekleşme olasılığı neredeyse kesindir.”

Evet, geri getirme büyüsünde kullanacağımız Apraziyal hakkındaki bu açıklamaların ardından artık, bu çok etkili tılsımın yapılış tarzına dönelim:

Evvela, bir adet siyah kurşun kalemi ve bir adet beyaz ve temiz kağıdı (mümkünse A4 kağıdı olsun) hazır etmeli ve bu iki materyali hazır ettikten sonra, bunlara 41 defa Ya Apraziyal okumalıyız.

Kağıt ve kaleme hitaben 41 kez Ya Apraziyal okuma işleminin ardından kalemi elimize alıp kağıdın üst kısmına şunları yazmalıyız:

“Bu kağıt ve üzerine yazı yazdığım kalem, melik-i hüddam olan Apraziyal Efendinin koruması altındadır. Ey Allah’ın mahlukatı, sakın ola ki bu kağıda dokunmayın ve kağıdın içine gömülen geri getirme büyüsüne engel olmayın.”

Bu ifadeleri kağıdın üzerine yazdıktan sonra, şimdi de bu ifadelerin hemen altına, geri getirmek istediğimiz kişinin (veya eşyanın) ismini yazmalıyız.

Geri dönmesini istediğimiz kişinin ismini yazdıktan sonra ise büyünün niyet aşamasına geçmeliyiz, şöyle ki:

Geri Getirme Büyüsü, Niyet Aşaması

Bu noktada, ismini yazdığımız kişinin veya kaybolan nesnenin geri gelmesi için halis ve içtenlikli bir niyet etmemiz gerekiyor. Ve bu niyeti de kağıdın üzerine yazmalıyız. Bu niyeti, az önce ismini yazdığımız kişinin hemen altına yazmamız gerekiyor:

“Apraziyal Efendiyi istihdam ederek yapacağım geri getirme büyüsünde, asıl amacım falanca kişinin (buraya o kişinin adı yazılacak, örneğin Ahmet’in) dönmesini sağlamaktır. Ve bu amacım, kalbimin en masum duygularına eşlik ediyor. Hiçbir art niyetim olmadan ve hiçbir kötülük taşımadan onun geri gelmesini istiyorum. Böyle biline!”

Bu niyette, “falanca kişi” ifadesinin yerine, geri gelmesini arzu ettiğimiz kişinin veya nesnenin adını yazmalıyız. Eğer, bir başkası adına bu tılsımı yapıyorsak, bu sefer de o kişinin dönmesini istediği kişinin veya nesnenin adını yazmalıyız.

Bu niyeti, tüm kalbimizle okuyup kağıda yazdıktan sonra da artık büyünün son kısmından bir önceki kısmına geçiyoruz:

83

Geri Getirme Büyüsü ve Tılsımlı İfadeler

Şimdi aşağıdaki 5 adet tılsımlı dörtlüğü bir kez okumalı ve her okuduğumuz dörtlüğü de kağıdın üzerine yazmalıyız. Burada kağıdın sadece bir yüzünü kullanıp diğer yüzünü boş bırakacağımız için, yapacağımız tılsımlı dörtlükleri kağıda sığdırmak zorundayız. Niyetin hemen altına yazıyoruz:

Apraziyal himmet etti
Üzerimden yüküm gitti
Şaşkın şaşkın dolaşırken
Bana onun gücü yetti.

Kağıt kalem Apraziyal
Sevdiğimin ismini al
Hayali gitti hüznümün
Kaldı sevdiğimden hayal.

Resim belirdi zihnimde
Kesin gelecek sevdiğim
Kalem ve kağıt elimde
Budur rüyamda gördüğüm.

Apraziyal himmet eder
Gönlümdeki dert de gider
Geri getirme büyüsü
Sinede bırakmaz keder.

Amacıma ulaşırım
Sevdiğimle dolaşırım
Apraziyal Efendi’den
Tılsımlı sözler alırım.

Evet, yukarıdaki 5 adet dörtlüğü kağıda sığacak şekilde yazıp bitirdikten sonra, artık son aşamaya geçebiliriz.

Geri Getirme Büyüsü, Son Kısım: Muska Kağıt Aşaması

Bu aşamada, kalemle yapacağımız hiçbir şey kalmadı, ne var ki kağıdın görevi yeni başlıyor, çünkü bu noktada kağıdı muska haline getirip tam bir hafta boyunca üzerimizde taşımamız gerekiyor, şöyle ki:

Kağıdı, yazılar içte kalacak şekilde içe doğru 5 kez katlayıp muska haline getireceğiz. Kağıdı 5 kez katlayıp muska haline getirdikten sonra ise tam bir hafta boyunca bu kağıdı üzerimizde taşıyıp korumaya çalışacağız.

Bu noktada bilmemiz gereken 3 nokta daha var:

Geri Getirme Büyüsü Hakkında 3 Önemli Nokta

  1. Bu kağıdı göğüs hizasında taşımamız gerekir.
  2. Kağıdı bir hafta taşıdıktan sonra açıp baktığımızda yazılar silik hale gelmişse büyünün etkili olduğunu düşünebiliriz. Yazılar silik hale gelmemişse büyünün etkisini göstermediğini söyleyebiliriz.
  3. Apraziyal Efendi, oldukça güçlü ama bir o kadar da tehlikeli bir hüddamdır, hatta bazen bazı kişilere zarar verdiği bile olmuştur. Bu yüzden biz geri getirme büyüsü yerine aşk dualarını tavsiye ediyoruz.

Ve aşk duaları konusunda da birçok kişiye yardımcı olmuş En Etkili Aşk Duaları Kitabını gönül rahatlığı ile öneriyoruz.

Kitaba ulaşmak için buraya tıklayın.

Ayrıca şu yazıları da okumak isteyebilirsin:

Ayetel kürsi duası ve 3 gerçek mucizesi bu yazıda

 

kesin ve garantili büyü bozma uygulaması bu yazıda

İlgili kelimeler: geri getirme büyüsü