Bu şirinlik duası sayesinde acayip tatlı olacaksın

sirinlik duasi 1Bu Şirinlik Duası Sayesinde Acayip Tatlı Olacaksın

Merhaba şirinlik duası arayarak insanların gözüne daha tatlı görünmeye çalışan değerli okurlar. Size bu yazımızda harika etkili bir duadan (şirin olmak için dua) bahsedeceğiz. Allah’ın izniyle bu dua, güzelliğinize güzellik katacak ve insanlar nezdinde daha itibarlı ve daha alımlı olmanızı sağlayacak.

Fakat şirinlik duasının detaylarını izah etmeye başlamadan evvel, şu noktanın altını özellikle çizmeliyiz: Duaya ilişkin bütün detayları kavramadan duayı yapmayın ve yazı uzun olmasına karşın, yazının bütününü okuyun.

Şirinlik Duası Hakkında 4 Önemli Konu

  1. Bu duanın etki gücü, içindeki surelerden ve Arapça ifadelerden gelir. Dolayısıyla aktaracağımız surelerin ve Arapça ifadelerin sayısal değerlerine muhakkak dikkat etmelisiniz.
  2. Bu duanın 2 suresinden ve 7 Arapça ifadesinden sonra, Türkçe dualar yer alıyor; bu Türkçe duaları okurken mutlaka ama mutlaka duaların anlamına odaklanmanız gerekir.
  3. Bu dua için İslâm alimlerinden biri olan Bayezid-i Bistami, şu ifadeleri kullanır:

“Ben, insanların nazarında itibar kazanmak isteyen ve insanlara şirin görünmeye çalışan kişilerin şirinlik duasına başvurmayıp farklı ameller işlemesine şaşırırım. Onların bu acayip halini hayretle izler, sonra da dönüp Allah’a bize böylesine büyük bir ihsanda bulunduğu için şükrederim.”

Bayezid-i Bistami’nin bu ifadeleri, birçok İslâm alimi tarafından da desteklenir. Yani insanların nazarında prestij kazanmanın en güzel yolunun dua olduğu ifade edilir.

  1. Bu dua, bireysel olarak yapılabilecek bir duadır. Ama duanın bir güzel tarafı da şudur: Şirinlik duasına, başkası ve başkaları için de tatbik etmek mümkün. Örneğin, çevremizde kendisini yeterince çekici ve alımlı bulmayan bir yakınımız varsa, bu duayı onun adına da (vekaleten) yapabiliriz. Yapmamız gereken tek şey, dua lafızlarını okurken o kişiyi düşünmek olacaktır.

Bu 4 hayati bilginin ardından anlatımımıza devam edelim:

sirinlik duasi

Şirinlik Duası Ne İçin Yapılır?

Bu dua, hem bir aşk duası olarak uygulanabilir hem de diğer kişilerin gözüne daha güzel görünmek için yapılabilir.

Örneğin bu duayı, hem çirkin olduğunu veya yeterince güzel ya da yakışıklı olmadığını düşünen insanlar yapabilir hem de bulunduğu ortamda pek fazla itibar görmeyen ve kendisine saygı duyulmayan insanlar uygulayabilir.

Kısaca şirinlik duası, hem bir muhabbet ve aşk duası olarak hem de prestij ve güç kazanmak için uygulanır.

Şirinlik Duası Nasıl Yapılır?

Duaya başlamadan evvel, mümkünse cuma günü sabah erken kalkıp abdest almalısınız. Abdest almamız, Allah’ın huzuruna daha temiz çıkmamız için şart olduğu gibi erken kalkmamız ise, daha iyi odaklanmak için şarttır.

Fakat isteyenler, cuma günü yerine farklı günlerde de kalkıp bu duaya başvurabilirler. Çünkü cuma günü, bir zorunluluk değil.

Erkenden kalkıp abdestimizi alarak, yönümüzü kıble istikametine doğru çevirmeli ve kıbleye dönüp 3 kez besmele-i şerifi (bismillahirrahmanirrahîm) okumalıyız.

Besmelenin 3 kez okunmasını müteakip, dizlerimizin üzerine çöküp ellerimizi kaldırarak şu duayı yapacağız:

“Senden her anlamda şirinlik için yardım talep etmeye gelen bu aciz kulunun duasına icabet et Allah’ım.”

Bu duayı takiben de aşağıdaki aşamalara geçeceğiz.

Şirinlik Duası ve 2 Surenin Gücü

Bu bölümde, yukarıdaki sözlerin ardından Fatiha Suresi’nin bereketinden ve İhlas Suresi’nin feyzinden istifade ederek duamıza güç katmış olacağız. Zaten şirinlik duasının en mühim bölümlerinden biri olan bu kısımda, özellikle Fatiha’nın ve İhlas’ın okunma sayısına dikkat etmeliyiz. Şöyle ki:

İlk olarak 3 defa besmele çekip ardından da 7 kez Fatiha (elham) okumalı ve şu sözleri 7 defa söylemeliyiz:

“Yüzümüze güzellik veren sen olduğun gibi kalbimize sevgi iksirini içiren de yine sensin. Ne olur benim yüzüme güzellik, diğer insanların da kalbine eğilim bahşet. Âmin.”

Sonrasında yine 3 kez besmele, 7 kez de İhlas (kulhuvallah) okuyarak şu duayı yapacağız:

“Allah’ım, her şeyin kendisine muhtaç olduğu yegâne kudret ve güç sahibi sen olduğun gibi her varlığın muhtaç olduğu gücü kendisine ihsan buyuran da sensin. Ne olur benim ihtiyacıma da güç ver. Âmin.”

Yukarıdaki aşamayı bitirip şirinlik duasının sureler boyutunu da tamamladıktan sonra, tek yapmamız gereken, aşağıdaki 7 Arapça duayı ve duaların Türkçe meallerini teker teker okumak olacak. Şöyle ki:

sirinlik duasi 2

Şirinlik Duası İçin 7 Arapça Dua ve Türkçe Meali

Duaların her birinin Arapça aslını 3 kez, Türkçe mealini de 1 kez okuyacağız; duaların Arapça asıllarını kırmızı ile, Türkçe meallerini ise mavi ile belirteceğiz:

“Allâhumme inni eûzu bike min’el hubsi vel habâis” (3 kez okunacak.)

“Allah’ım beni bütün kötülüklerden ve kötü varlıklardan koruyarak kötü amellerden uzak tut, çirkin şeylerden emin kıl. Âmin.” (1 kez okunacak.)

“Bismilahi hasbiyellahu tevekkeltu ala’llahi la havle vela kuvvete illa billah” (3 kez okunacak.)

“Allah’ım, sen kendisine tevekkül edilecek en güvenilir merci ve en sağlam sığınaksın. Sen gücün ve kudretin tek sahibisin.” (1 kez okunacak.)

“Allahumme ifteh alyye ebvabe rahmetike” (3 kez okunacak.)

“Allah’ım, bana hayırlı kapılar açacak rahmet hazinelerine beni layık görmeni temenni ve niyaz ediyorum. Âmin.” (1 kez okunacak.)

“La İlahe illa’llahu’l azimu’l halim Rabbu’l arşi’l azim , la İlahe illa’llahu Rabb’üsemavati ve Rabbu’l arzi ve Rabbu’l arşi’l kerim” (3 kez okunacak.)

“Allah’ım, sen büyük arşın sahibi, kendisinden gayrı ilâh olmayan semanın ve arzın hakimisin.” (1 kez okunacak.)

“Allahumme ekfini bihalalike an haramike ve eğnini bifazlike a’mmen sivake” (3 kez okunacak.)

“Allah’ım, beni kötü amellere düşmekten alıkoy ve bahşedeceğin şirinlik ile bahtımı aç. Âmin.” (1 kez okunacak.)

“Rabbenâ efriğ aleynâ sabran ve teveffenâ müslimîn” (3 kez okunacak.)

“Ey Rabb’imiz, beni sabır silahı ile donat ve sana güzel bir mümin olarak gelmemi temin et. Âmin.” (1 kez okunacak.)

“Allahumme inni es’elukel-huda vet-tuka vel-‘afafe vel-ğına.” (3 kez okunacak.)

“Allah’ım beni hidayetinin ışığı ile şirin kıl. Bana zenginliğin kapılarını açıp güzelliği nasip et. Âmin.” (1 kez okunacak.)

Evet, yukarıdaki Arapça duaları 3 kez, Türkçe meallerini de 1 kez okuyup bitirerek (aslında Türkçe kısımlar, duanın tam meali değil, farklı bir meali) şirinlik duasını bitirmiş olacağız.

Bu noktada şirinlik duasını bitirirken güzel bir tavsiyede bulunmak isteriz:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabına mutlaka ama mutlaka göz atmalısınız.

Kitabı buradan (lütfen tıklayın) inceleme şansını elde edin.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce yorum var.

 

İsterseniz şu yazılarımızı da gözden geçirebilirsiniz:

7 soruda kara büyü nedir

 

mum büyüsü en kadim aşık etme büyüsü

İlgili kelimeler: şirinlik duası ve büyüsü