bu papaz büyüsü 72 saatte etkili, okumadan yapma!

Papaz BuyusuBu Papaz Büyüsü 72 Saatte Etkili, Okumadan Yapma!

Bu yazı, 72 saatte etkili papaz büyüsünün tüm ayrıntılarını gözler önüne serecek. Diğer sitelerde olduğu gibi papaz büyüsünün sadece bir kısmını değil, başından sonuna kadar her türlü detayını bulacağın bu yazı, aynı zamanda bu tılsımın nasıl bozulması gerektiğini de gözler önüne serecek.

Peşinen hatırlatayım: Şayet bu çok etkili ve keskin büyüyü başkasına yaptırmak yerine kendin bizzat yapmayı düşünüyorsan, bundan daha ayrıntılı bir anlatım bulamazsın; ancak papaz büyüsünün çok tehlikeli bir büyü olduğunu da söylemeliyim.

Papaz Büyüsü Neden Yapılır ve Hangi Amaca Hizmet Eder?

Sevgili okur, büyülerin enerjileri ile büyüde kullanılan hüddamın enerjisi ne kadar kuvvetli ise, o büyünün yapılış amacı da o denli farklı olur. Yani bir büyü ne kadar çok enerji yüklü ise o kadar çok amaca hizmet eder.

Papaz büyüsü de müthiş bir enerji potansiyeli ile doludur ve bu enerji yükü sayesinde birçok amaca yönelik okunur. Fakat keşiş büyüsü de denilen papaz büyüsü, özellikle soğutma büyüsü olarak okunur ve uygulanır.

Daha doğrusu keşiş büyüsünün asıl amacı, farklı bir kadına aşık olunan erkeği, o kadından vazgeçirip kendine bağlamaktır. Bu açıdan bakılınca büyünün temelde iki fonksiyonu olduğunu söylemek mümkündür:

Birinci fonksiyonu, erkeğin kalbini, aşık olduğu kadından ayırmak; yani erkeği başka bir kadından soğutmak ve koparmaktır.

İkinci fonksiyonu ise, erkeğin kalbini kendine çevirip kendine aşık etmektir. Yani papaz büyüsü hem bir soğutma büyüsü hem de bir aşık etme büyüsüdür.

Peki öyleyse papaz büyüsü nasıl yapılır?

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır, Özel Bir Uygulama

Peşinen söylemeliyim ki keşiş büyüsü (papaz tılsımı) ile alakalı şimdiye kadar öğrenmiş olduğun bütün bilgileri aklından söküp atmalı ve yazının devamını, bütün açıklamaları iyice anlamaya ve öğrenmeye çalışmalısın.

İlk olarak papaz tılsımının müthiş hüddamı olan “Ya Apraziyal Efendi”den biraz söz edelim:

Ya Apraziyal Efendi, şimdiye kadar yapılan ak, kara ve kırmızı büyülerde kullanılan gelmiş geçmiş en etkili ve güçlü hüddamdır diyebiliriz; öylesine güçlüdür ki tam anlamıyla yapılan neredeyse her tılsımı sonucuna ulaştırmıştır (!)

İşte bu büyünün güçlü hüddamı da Ya Apraziyal Efendi’dir ve ilk olarak onunla iletişim kurmaya başlayacağız, şöyle ki:

Yalnız ve sakin bir yere geçerek tam 1 dakika (60 saniye) boyunca, içinden Ya Apraziyal Efendi diyeceksin. Bu tabiri kaç defa söylediğinin bir önemi yok, yeter ki 60 saniye boyunca içtenlikle söyle ve bu büyünün amacına ulaşacağını bilerek bu tabiri kullan.

Tenha bir yerde 60 saniye boyunca Ya Apraziyal Efendi dedikten sonra ise, bulunduğun yerde gözlerini kapat ve şunları söyle:

“Ya Apraziyal Efendi, papaz büyüsü senden sorulur ve sana dalaşanın yüreği yorulur. Ben de falanca kişinin (burada erkeğin adı söylenir) filanca kişiden (burada ayırmak istediğinin kadının adını söyleyeceksin) soğumasını ve kalbinin yorulmasını istiyorum.”

Bu sözleri gözü kapalı söylerken aklında ayırmak istediğin erkeğin ismiyle ayrılmasını istediğin kadının ismi olmalı sürekli.

Hatta bu cümleleri söylerken hayalinde, erkekle kadının birbirinden ayrılmasını canlandırmalı ve erkeğin sana doğru geldiğini görmelisin.

Bu uygulamayı takiben, eline bir kalem alıp bir kağıda şunları yazmalısın (Kalem ve kağıdın cinsi ve türü fark etmez, herhangi bir kalem ve kağıt olabilir) :

Sol tarafa bir kadın resmi çizip hemen yanına (sağ tarafına da) bir erkek resmi çizmelisin. Çizeceğin resimler, çok çok basit ve sıradan olabilir; resimlerin basit olması önemli değil, önemli olan soldaki resmin baş kısmına kadının adını, sağdaki resmin başına da erkeğin adını yazmaktır.

Bu işlemin ardından, iki resim arasına bir çizgi çekmeli ve ikisinin arasındaki çizginin yanına “Ya Apraziyal Efendi bunları ayırdı, artık bir araya gelemezler.” yazmalısın.

Sonra, erkeğin sağına ise kendi resmini çizmeli ve resmin üzerine de kendi adını yazmalısın. Bunu yaptıktan sonra ise, erkeğin resminden kendi resmine doğru bir ok uzatmalı ve okun üzerine de şunu yazmalısın:

“Ya Apraziyal Efendi, artık görevini yapacaksın değil mi?”

Papaz büyüsünün bu noktasında dikkat etmen gereken husus şunlardır:

  1. Resimler sembolik olduğu için, çöp adam ve çöp kadın olsa bile yeterli olacaktır.
  2. Her resmin üzerinde mutlaka o kişinin ismi olmalı.
  3. Kağıdın üzerinde 2 kez Ya Apraziyal Efendi tabiri geçecek. Birincisi, ayırmak istediğin erkekle kadının arasındaki çizgide, ikincisi ise senle erkeğin arasındaki okta.
  4. Papaz büyüsünün bu aşamasında, kafanda sürekli olarak sevdiğin erkeğin ayırmak istediğin kızdan ayrılışını hayal etmeli ve sana doğru gelişini canlandırmalısın.

Bu 4 noktayı tam olarak olması gerektiği gibi yaparsan, artık papaz büyüsünün son aşamasına geçebiliriz:

Papaz Buyusu 1

Papaz Büyüsü, Son Nokta

Şimdi kağıdı eline alıp bir açık alana gitmeli ve seni hiç kimsenin göremeyeceği bir yerde ufak bir çukur kazmalısın.

Kazdığın çukurun içine doğru 21 kez Ya Apraziyal Efendi diyerek kağıdı çukura göstermelisin. Dikkat et, önce çukura 21 kez Ya Apraziyal Efendi demeli, sonra kağıdın 3 resim olan tarafını çukura göstermelisin.

3-5 saniye çukura kağıdı gösterdikten sonra, 21 parçaya ayırmalı ve çukurun içine teker teker atmalısın. Bu işlemi yaparken elindeki kağıdın eşit parçalara ayrılması önemli değil, önemli olan kağıdı 21 parçaya bölerek çukurun içine atmaktır.

Bu işlem de tamamlandıktan sonra, çukura hitaben şu tılsımlı dörtlüğü okumalısın:

Ya Apraziyal hüddam
Kağıt toprağa düştü
Çukur, adam ol adam
Bundan önceki düş’tü.

Bu tılsımlı dörtlüğün çukura hitaben söylenmesini müteakip, çukurun üstünü toprakla kapatıp papaz büyüsüne son vermiş oluyoruz.

Evet, papaz büyüsünün en doğru anlatımını aktardığımıza göre, şimdi de bu tılsımın olmazsa olmaz 3 noktasına temas edelim:

Papaz Büyüsü Yapacaksan Bunları Bilmelisin

  1. Papaz büyüsü nasıl bozulur, diyenler 7 gün boyunca 35 kez Felak ve Nas Suresi okumalıdır. Yani her gün 5 vakit namazdan sonra toplamda 5 kez Felak Suresi, 5 kez de Nas Suresi okunmalı. Bu işlem 7 gün devam etmeli ve toplamda 35 adet Felak Suresi, 35 adet de Nas Suresi okunmalı.
  2. Büyü uygulamak oldukça tehlikeli ve sıkıntılı bir süreçtir, mümkünse ve zorda kalmadıkça bu büyüye başvurma.
  3. Papaz büyüsü için kullanılan hüddam, bazen çok tehlikeli olabiliyor; bu yüzden bu tılsım, oldukça riskli olabilir.

Bunun yerine, sana duaları tavsiye edebilirim. Örneğin En Etkili Aşk Duaları Kitabı, bu konuda çok başarılı bir kitap.

Bu kitaba şuradan (tıkla) ulaşabilirsin.

İstersen Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır 7 Maddeyi Mutlaka Oku ve Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları, Bu Taktikleri Sakın Kaçırma başlıklarına da göz atabilrsin.

İlgili kelimeler: papaz büyüsü nasıl yapılır ve bozulur