Bu kaşık büyüsü 2 günde kesin etkili ve garantili!

kasik buyusu 3Bu Kaşık Büyüsü 2 Günde Kesin Etkili ve Garantili!

2 günde kesin etkili ve garantili kaşık büyüsünün nasıl yapılacağını ve yapılmış olan kaşık büyüsünün nasıl bozulacağını merak ediyorsanız, doğru yerde olduğunuzu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Evet, bu yazıda hem 2 gün içinde etkisini gösteren kaşık büyüsünü öğreneceksiniz hem de büyünün nasıl bozulacağını kavramış olacaksınız. Ne var ki detayları atlamamak için dikkatli olmanızı öneririz.

Önce büyünün ne amaçla yapıldığı noktasını netleştirmelim:

Kaşık Büyüsü Ne Amaçla ve Niçin Yapılır?

Kaşık büyüsü, içindeki yoğun enerji dolayısıyla birçok amaç ve birçok dilek için yapılabilir. Bilindiği gibi bir tılsımın enerji miktarı ve oranı ne kadar büyükse, o tılsımın kullanım alanı da o kadar geniştir.

İşte bu büyünün de enerjisi çok fazla olduğu için neredeyse her amaç için uygulanabilir. Fakat kaşık büyüsünün asıl kullanım alanının “aşk ve sevda işleri” olduğunun da altını çizmeliyiz.

Bu noktada devreye “büyü öncesinde yapılan niyet” girer; yani siz büyüyü hangi niyetle yaparsanız büyü de o niyete göre işini yapar. Dolayısıyla bu çok etkili ve garantili tılsımı isteseniz bir ayırma ve soğutma büyüsü olarak yapın isterseniz aşık etme büyüsü olarak kullanın, tamamen size bağlı.

Öyleyse büyünün niyet aşamasına geçelim:

kasik buyusu

Kaşık Büyüsünün Malzemeleri ve Niyeti

Sevgili okurlar, bu büyüde sadece 2 adet yemek kaşığı ve 1 adet su dolu su bardağı kullanılır.

2 adet yemek kaşığının cinsi ve şekli önemli değildir, yani kaşıklar tahta da olabilir her türlü metalden de olabilir.

Bir su bardağı dolusu suyun ise musluk suyu veya arıtma suyu olması önemli değil, istediğinizi kullanabilirsiniz.

Şimdi, büyünün malzemelerini bir araya getirip 2 adet yemek kaşığını ve 1 adet su dolu bardağı yan yana koyduktan sonra, büyünün niyetini yapmaya başlıyoruz. Aşağıdaki niyet sözlerini aynen söylemeniz lazım:

“Ya Apraziyal! Kaşıkların ve suyun gücünü sana iletiyorum ve içimin sükûnet bulmaz arzularını sana dinletiyorum. Biliyorum ki sen, serdar-ı hüddam olarak bana ve halis niyetime gelecek, içimdeki yoğun isteğe cevap vereceksin. “Bu isteğim için” bana cevap ver ve yapacağım kaşık büyüsüne engel olma!”

Yukarıdaki niyette “bu isteğim için” kısmını aynen söylemelisiniz, fakat bu ifadeyi kullanırken aklınızdan kendi niyetinizi geçirmelisiniz. Mesela, “Ahmet’e kavuşmak için veya zengin olmak için” gibi.

Bu niyetinizi sadece içinizden geçirmeniz lazım, çünkü çevrede bulunan kötü niyetli varlıklar, bu niyetinizi duyup size engel olabilirler. Her ne kadar Apraziyal isimli hüddam başı, sizi amacınıza ulaştırmak için her yolu deneyecek olsa da, yine de niyetin kalpte saklı olması daha faydalı olacaktır.

Bu noktada, kaşık büyüsünde bize yardımcı olacak Apraziyal isimli hüddamdan da kısaca bahsedelim:

Kadim büyü kitapları, Apraziyal için şöyle derler: “Apraziyal, serdar-ı hüddam olarak her türlü büyünün ve tılsımın baş mimarı ve lideridir. Onun izni olmadan hiçbir büyü onay alamaz ve o, bir büyüye onay verirse hiçbir hüddam buna karşı koyamaz. Apraziyal’e karşı koymak hangi hüddamın haddine?”

Şimdi, bu önemli bilgilerin ardından yeniden kaşık büyüsünün yapılışına geçelim:

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki niyet cümlelerini söyledikten sonra, 41 kez Ya Apraziyal diyerek yan yana koyduğumuz kaşıklara ve su dolu su bardağına üflüyoruz.

41 kez Ya Apraziyal çekip su bardağına ve kaşıkların üzerine üfledikten sonra, kaşıklardan birini alıp bardağa daldırarak bardaktaki suyu boşaltmaya başlıyoruz. Boşaltma işlemi şöyle olmalı:

Birinci kaşığı alıp bardağa daldırıp ağzına kadar su doldurmalı, sonra da bu suyu hiç dökmeden yerdeki diğer kaşığa aktarmalıyız. Tabi suyun dökülmemesi imkansız olduğu için her kaşıkta birkaç damla su yere dökülebilir, bu çok önemli değil. Burada önemli olan nokta şudur:

Yerdeki kaşık, her seferinde içindeki suyu yere dökecek, çünkü bardağa daldırdığımız ilk kaşıktaki suyu yerdeki kaşığa aktardıkça yerdeki kaşık da önceki suyu yavaş yavaş yere akıtacak. Zaten amacımız da budur.

Şimdi, birinci kaşıktan ikinci kaşığa su aktarma işlemini tam 21 kez tekrar etmeli ve 21 kaşıktan sonra elimizdeki kaşığı bardağın içine koyup şu tılsımlı ve şiirsel sözleri söylemeliyiz:

kasik buyusu 1

“Bardakta var bir kaşık
Acep kim, kime aşık
Suyun etkisi ile
Apraziyal karışık.

Sudan koydum kaşığa
Ta ulaşam ışığa
Bu kadar zulmedilmez
Benim gibi aşığa.

Kaşık büyüsü için
İstedim için için
Apraziyal Efendi
Aşkıma oldu perçin.

Şimdi mutluyum artık
Yirmi bir kaşık artık
Apraziyal Efendi
Ne muazzam yaratık”

Evet, yukarıdaki 4 adet tılsımlı ve şiirsel dörtlüğü okuyup ilk olarak bardaktaki kaşığın üstüne, sonra bardağa ve son olarak da yerdeki kaşığın üstüne doğru üfledikten sonra, artık kaşık büyüsünün son aşamasına geçebiliriz.

Kaşık Büyüsünün Son Aşaması

Burada, son olarak bardakta bulunan kaşığı sudan çıkarıp diğer kaşığın üstüne koymalı ve şu tılsımlı sözleri söyleyip büyüyü bitirmeliyiz:

“Ya Apraziyal, senin serdar-ı hüddam olan muazzam gücünden istifade ederek kaşık büyüsü için sana geldim. Kim bilir, şimdiye kadar kaç kişiye bu konuda yardımcı oldun ve onların niyetine cevap verdin? İşte beni de yardımcı olduğun kişiler kervanına kat.”

Yukarıdaki tılsımlı sözler ile kaşık büyüsüne son vermiş oluyoruz, ne var ki bu büyü ile alakalı çok önemli 4 noktayı daha dile getirmek zorundayız, şöyle ki:

Kaşık Büyüsü Hakkında 4 Önemli Nokta

  1. Kaşık büyüsü, sadece sabahın erken saatlerinde yapılır, bu tılsımı yaparken havanın bulutlu olmaması gerekir, açık bir havada yapılmalıdır.
  2. Hiç kimsenin sesinin duyulmadığı bir ortama geçilmeli ve büyü öyle tatbik edilmelidir, aksi takdirde büyünün tılsımı bozulur.
  3. Büyüdeki işlem basamakları yanlış atılırsa, çok olumsuz sonuçlarla karşılamak olasıdır, bu yüzden işlem basamaklarına mutlaka riayet edilmelidir.
  4. Büyünün hüddamı olan Apraziyal, serdar-ı hüddam olduğu için çok güçlü bir hüddamdır, hatta bu hüddamın bazen kişilere zarar verdiği bile söylenir. Bu yüzden biz kaşık büyüsü yerine aşk dualarını tavsiye ediyoruz.

Örneğin bu alandaki otoritesi kanıtlanmış olan En Etkili Aşk Duaları Kitabı‘na bakabilirsiniz.

Kitaba buradan (tıklayın) ulaşmanız mümkün.

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Buraya kadar aktardığımız işlem basamaklarını aynen yaparak kaşık büyüsünü bozabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, baştaki niyet cümlelerini söylerken “büyü bozmayı” düşünüp niyetinizi öyle getirmek olacak.

Böylelikle büyüyü iptal etmiş olursunuz.

İsterseniz şu yazıları da okuyabilirsiniz:

erkeklere sorulacak sorular 5 farklı kategoride 30 adet soru

 

Bu çevirgel duası sayesinde hayatım değişti, muhteşem etkili!

İlgili kelimeler: kaşık büyüsü nasıl