Bu bağlama duasını yapmayan pişman olur!

baglama duasiBu Bağlama Duasını Yapmayan Pişman Olur!

Sevgili okurlarımız, size birçok yazımızda gizli ilimler başlığı altında harika etkili duaları aktarmaya çalıştık. Şimdi de muazzam bir etkiye sahip olan ve uygulayanları hayretler içerisinde bırakan bağlama duası adlı muhteşem duayı aktaracağız.

Eğer bağlama duası başlıklı bu duayı bir şekilde okumaya başladıysanız mutlaka devamını getirin, çünkü bu duayı yapmayan pişman olur. Yazı içerisinde bu çok etkili duaya dair bütün detayları sunmaya çalışacağız.

Bağlama Duası Nedir ve Ne Amaçla Kullanılır?

Sevgili okurlar, bu duanın asıl amacı birini kendimize ölesiye bağlayıp kopmaz bir bağla etki altına almaktır. Kendimize ölesiye bağlayıp sonsuza dek bize aşık olmasını istediğimiz kişi, çevremizdeki herhangi bir kişi olabilir.

Yani bu duayla, ister eşinizi kendinize yürekten bağlayın ister eski sevgilinizi. İster size yüz vermeyen bir erkeği, isterseniz de sizi hiç takmayan bir kadını…

Kısaca, bu bağlama duasıyla Allah’ın izniyle herkesi kendinize aşık edebilir ve onlara tatlı görünebilirsiniz. Hatta bu duayı tatbik ederek çevrenizdeki diğer insanlara da şirin görünüp onların da kalbini fethedebilirsiniz. Fakat öncelikle aşağıdaki 5 hayati bilgiyi dikkat kesilmeniz gerekir:

Bağlama Duası Hakkında 5 Hayati Bilgi

  1. Alimler, birçok değişik bağlama duası aktarmışlardır, hepsi de etkilidir. Fakat bağlamak için duaların bir kısmında esmaül hüsna ve bazı sureler yer aldığı için daha etkilidir. İşte bu duada da esmalar ve sureler yer aldığı için oldukça etkilidir.
  2. Bu duanın en önemli aşamalarından biri olan niyet kısmına son derece özen göstermeliyiz. Çünkü niyetsiz bir dua, boşluğa savrulan bir ok gibidir.
  3. Duayı uygulamaya başlamadan evvel, son derece sakin bir yer bulmalı ve sizi hiç kimsenin rahatsız etmeyeceğinden emin olmalısınız.
  4. Dua içerisinde yer alan “Özel Türkçe Duaları” anlayarak ve kalpten inanarak okumalısınız.
  5. Mümkünse abdestli bir şekilde duayı yapmanız daha faydalı ve makbul olacaktır, ne var ki bu bağlama duası için abdest zorunlu bir şart değildir.

Bu 5 önemli bilginin ardından “bağlamak için dua”nın yapılma şekline ve işlem basamaklarına geçelim:

baglama duasi 3

Bağlama Duası Nasıl Yapılır, Hangi Esmalar ve Sureler Kullanılır?

Bu duada aşkı ve sevgiyi ifade eden 3 esma (Ya Vedûd, Ya Câmi, Ya Musavvir) ve 2 sure (Fatiha ve İhlas Sureleri) kullanılır. Tabi bu esmalar ve surelerle birlikte her esmanın ve surelerin “Özel Türkçe Duası” okunacak.

Duaya şöyle başlanır:

Mümkünse abdest alınır (mümkün değilse abdest almadan) ve sakin bir yere geçilir. Kıbleye doğru dönülür ve diz üstü çökülür, eller semaya açılır ve şu niyet cümleleri söylenir:

“Allah’ım, senin mübarek isimlerine ve Kur’an-ı Azimüşşan’ın mukaddes surelerine iltica ederek ellerimi dergah-ı izzetine açtım, riyasız bir şekilde sana yönelen bu ellere merhamet et ve kalbimden geçen niyetimin husule gelmesi için duamı kabul et. Âmin.”

Bu niyet cümlelerini söylerken aklınızda ve düşüncenizde kendinize bağlamak istediğiniz kişi olmalı.

Niyet kısmını geçtikten sonra, bağlama duasının ikinci aşaması olan Sureler Bölümüne geçiyoruz.

Bağlama Duasının Sureler Bölümü

Burada, niyet cümlelerini telaffuz edip bitirdikten hemen sonra gözlerimizi kapatıp 1 kez besmele çekmeli, besmeleden hemen sonra 7 kez Fatiha (elham) okumalı ve ardından da yine 7 kez İhlas (kulhuvallah) okumalıyız. Bu uygulamayı takiben de gözlerimizi açıp bu surelerin özel duasını yapmalıyız, şöyle ki:

Surelerin Özel Türkçe Duası

“Allah’ım, besmele ile başlayıp Fatiha ile devam ettiğim ve İhlas ile bağladığım mukaddes kelimelerin sonsuz bereketi ve feyzine iltica ederek kalbimi sana açıyor ve sana sığınıyorum. Sana yönelen kalbimin masum dileğine cevap vermeni ve beni muradıma kavuşturmanı niyaz ediyorum. Âmin.”

Bu özel duadan sonra ise bağlama duasının son aşaması olan Esma Bölümüne geliyoruz. Esma bölümünde, her esmadan önce 7 kez besmele çekecek, ardından her esmayı belli sayılarda okuyacak ve ardından her esmanın “Özel Türkçe Duasını” okuyacağız.

baglama duasi 1

Şöyle olacak:

7 kez besmele + 21 kez Ya Vedûd + 1 kez Özel Türkçe Dua

7 kez besmele + 7 kez Ya Câmi + 1 kez Özel Türkçe Dua

7 kez besmele + 14 kez Ya Musavvir + 1 kez Özel Türkçe Dua

Öyleyse esma bölümünü nasıl tatbik edeceğimizi izah edelim ve bilhassa Özel Türkçe Duaları aktaralım.

21 Ya Vedûd ve Bağlama Duası

Bu bölümde ilkin gözlerimizi kapatıp 7 kez besmele çekmeli, 21 kez Ya Vedûd çekmeli ve ardından gözlerimizi açarak şu Özel Türkçe Duayı okumalıyız:

“Sevgiyi kalplerimize ilmek ilmek işleyen ve aşkı yüreklerimize kazıyan Vedûd, senin kâinatı aşkla yaratan ve biz aciz kullarını aşkla yaşatan sonsuz ve mukaddes sevgine sığınıyorum. Bu bilinç ile duamın kabulünü senden dileniyorum. Âmin.”

7 Ya Câmi ve Bağlama Duası

Şimdi de (gözlerimiz kapalı) 7 kez besmele ve 7 kez Ya Câmi okuyarak (gözlerimizi açarak) 1 kez de şu özel duayı yapacağız:

“Eşyanın künhüne hükmeden sonsuz ilmin ile, mahlukatın rızkına kefil olan sonsuz ihsanın ile, varlıkların her türlü ihtiyacına cevap veren sınırsız hikmetin ile ve mahzun gönüllere mutluluk gönderen nihayetsiz merhametin ile, bana da duamın kabulünü nasip eyle Ya Câmi. Âmin.”

14 Ya Musavvir ve Bağlama Duası

Ya Vedûd ve Ya Câmi sonrasında şimdi de Ya Musavvir esmasının okuyacağız, burada da yine gözlerimizi kapatarak 7 defa besmele, 14 defa Ya Musavvir okuyacağız, sonra gözlerimizi açıp Ya Musavvir esmasının şu özel duasını 1 kez yapacağız:

“Bütün varlıkları en güzel şekilde yaratıp onların her birinin çehresine mükemmel damgalar basan Musavvir! Senin muazzam tasvirin, akılları hayretler içerisinde bırakır; kâinatın yüzüne bastığın ve mükemmel desenler ile dizayn ettiğin harikulade şekiller, görenleri mest ü sermest eder. Senin eserlerin ile sermest olan yüreğime duamın kabulü ile şifa ver. Âmin.”

Ve bu özel dua ile bağlama duasını bitirmiş oluyoruz. Yazımıza son vermeden önce, çok güzel bir tavsiyede bulunmak istiyoruz:

Eğer bu duadan beklediğiniz sonucu alamazsanız En Etkili Aşk Duaları Kitabı‘na da mutlaka bakmalısınız. Çünkü bu kitaptaki dualar, birçok kişiye umut ışığı oldu.

Kitaba buradan (tıklayın) ulaşmanız mümkün.

İsterseniz Gizli İlimler ile alakalı şu yazıları da okuyabilirsiniz:

sabun büyüsü en hızlı zarar veren kara büyü

 

adet kanı büyüsü muazzam etkili aşık etme büyüsü

İlgili kelimeler: bağlama duası