bir erkeği nasıl etkilersin, 21 mükemmel garantili yol

guzel cift 3Bir Erkeği Nasıl Etkilersin, 20 Mükemmel Garantili Yol

Önemli Not: Aktaracağım “sır” ve 20 mükemmel taktik, hayatını değiştirebilir, bu nedenle yazı uzun olsa bile bütün yolları mutlaka oku.

Kadınların, erkeklerle alakalı en çok sordukları ve merak ettikleri sorulardan biri, bir erkeği nasıl etkilersin, sorusudur. Bu soru, esasında kadın doğasının özünü teşkil eden ve cevabı mutlaka bilinmesi gereken bir sorudur; ne var ki kadınların çoğu bu sorunun cevabını vermekten oldukça uzaktır.

Bu yazıda bu sorunun en kapsamlı cevabını da, erkeklerle ilgili bilmen gereken birçok konuyu da bulacaksın. Önceki yazılarımda, maddeler halinde açıklamalar yaparak, erkeklerle ilgili “sır”ları anlatmaya çalışmıştım. Bu yazımda ise bir hikaye ile çok önemli bir “sırrı” aktaracağım ve o sırdan sonra da 20 mükemmel ve garantili yolu paylaşacağım.

Birkaç yazımda da belirttiğim gibi, özel anlamda bir erkeği nasıl etkilersin, genel anlamda ise bir insanı nasıl etkilersin, sorularının cevabı “ışığını yaymak”ta saklı. Evet, her şey ışığını yaymakla ilgili… Ne söylemeye çalıştığımı, biraz daha açayım:

Bir Erkeği Nasıl Etkilersin Hikayesi

Günün birinde, zorluklarla mücadele ederek çok kötü durumdan gayet iyi bir konuma gelen bir iş adamı varmış. Ve bu iş adamının yanında yetişen üç oğlu. Babaları, bir hastalık neticesinde yatağa düşünce üç oğlunu da yanına çağırıp şöyle der:

“Malum, yaşlandım ve şu anda sizin de gördüğünüz gibi yatağa düştüm. Allah bilir, belki uzun zamanlar boyunca sizinle olurum, belki de vadem dolmuş, az bir ömrüm kalmıştır. Şayet ölmeden önce size bazı konularda açıklama yapmazsam gözüm arkada kalır. Bu büyük şirketin benden sonraki patronunu belirlemek için bir sınav yapmayı düşünüyorum.”

Oğulları, pürdikkat babalarına odaklanmışlar ve acaba nasıl bir sınava tabi tutacak bizi diye merakla beklemeye başlamışlar.

Babaları konuşmasını şöyle sürdürmüş:

“Her birinize 10 dolar vereceğim ve pazarda dolaşarak, bu 10 dolarla öyle bir şey alacaksınız ki bu hastane odasını baştan sona dolduracak. Bunu en iyi başaran da şirketin başına geçecek.”

Üç oğul, 10’ar dolarlarını alıp çarşı pazar dolaşmaya başlamışlar. Akşam üçü de ellerinde, aldıkları malzemelerle babalarının yanına dönmüş. Birinci oğul bir balya saman getirip samanları odaya saçmış ve oda tamamen samanla dolmuş. Fakat biraz sonra havadaki tüm saman çöpleri yere inmiş.

İkinci oğul 10 dolarla bir yorgancıya gidip kuş tüyü aldığını belirterek kuş tüylerini havaya şaçmış. Fakat tüyler de biraz sonra yere düşmüş. Sıra gelmiş üçüncü oğula…

O, babasına demiş ki ben, verdiğin on doların beşini bir yardım derneğinin kasasına attım. Geriye kalan 5 doların dördünü de ihtiyaç sahibi olan bir dilenciye verdim. Bir dolarla da bir mum ve bir çakmak aldım.

Bunları söyledikten sonra, odanın ışığını kapatmış ve cebinden çıkardığı çakmakla mumu yakmış. Mumun ışığı odanın her tarafını kaplayınca babası üçüncü oğluna şöyle demiş:

“Bundan sonra şirketin başına sen geçeceksin; çünkü ışığını yaymayı çok iyi biliyorsun.”

Bu hikâyeyi ilk okuyunca aklıma Konfüçyüs’ten, bir özdeyiş geldi. Konfüçyüs’ün vecizesi şöyle:

“Karanlığa küfretmek yerine kalk bir mum da sen yak.”

Aklına, bu kıssa ile bu özdeyiş arasında nasıl bir ilişki var sorusu gelebilir.

İlişkisi şu: Bir erkeği nasıl etkilersin, sorusuna yanıt bulamadığın zamanlarda bir köşeye çekilip içine kapanmak ve dünyaya küsmek yerine, yani karanlığa serzenişte bulunmak yerine, kalkıp etkilemek istediğin erkeğe, sana ilgi göstermeyerek neler kaybettiğini ispat etmen gerektiğini göstermelisin.

Etkilemek istediğin erkek, gözünde değerli ise ve onu kazanmak veya kaybetmemek istiyorsan elinden geleni yapmalısın. Sen de ışığını yaymalısın.

Yani senden ayrı kalan erkeğin karanlığa düşeceğini, ancak ve ancak seninle karanlıktan kurtulup aydınlık ufuklara yelken açabileceğini, özetle sana ilgi göstermemesinin, ona nelere mal olacağını anlatmaya, hissettirmeye çalışmalısın.

Evet, senden bahsediyorum. Anlattığım, senin hikâyen.

guzel cift 1

Bir Erkeği Nasıl Etkilersin Hikayesinin Mesajı Nedir?

Peki, bir erkeği nasıl etkilersin, sorusuna cevap veren bu hikayede asıl verilmek istenen mesaj nedir? Elbette ki pozitif olmak ve hayata olumlu tarafından, dolu tarafından bakmak.

Öyleyse şimdi de bir erkeği etkilemek için kullanılabilecek 20 mükemmel yolu maddeler halinde listeleyelim:

Bir Erkeği Nasıl Etkilersin 1-5. Maddeler

 1. “Nedensiz arama”ların erkekler üzerindeki pozitif etkisini keşfet ve kendine aşık etmek istediğin erkeği hal-hatır sormak için aramaya başla.
 2. Erkeğin ezeli doğası olan “koruyucu erkek” statüsünü ona hissettir ve onun seni koruyup kolladığını ona davranışlarınla anlat. Bırak, seni himaye ettiğini zannetsin.
 3. Kendi eşyalarına sahip çıkarak erkeğe, ben sahibi olduğum varlıklara sahip çıkarım, mesajını ver. Bu mesaj, onu derinden ve yürekten kavramana vesile olacaktır.
 4. Kendi duygusallığından asla çekinme ve duygusal yönlerini her fırsatta açığa vurmaya çalış. Bilirsin, erkekler duygu yüklü kadınlara karşı muazzam bir zaaf duyarlar.
 5. İmalı bakışlar ve süzgün gözler, ima dolu sözlerle birleşince erkeğin en sarp ve muhkem kalesini içten zaptetmeye bile muktedir olabilirsin.

Bir Erkeği Nasıl Etkilersin 6-10. Maddeler

 1. Erkeğe, onun zevkine ve alışkanlıklarına daima saygı duyduğunu hissettir; çünkü erkek kendi zevkine saygı duyan kadınla empati kurar ve zaten “empati”, bir bedende iki ruh taşımak gibidir.
 2. Bir erkeği nasıl etkilersin sorusunun cevabını cinsel anlamda almak istiyorsan erkeğe göz banyosu yaptır ve seni izlemesine fırsat tanı; endişelenme, yemez.
 3. Sıradan ve harc-ı alem lakaplar yerine yaratıcı lakaplar ve özel hitaplar geliştir; bu konuda başarılı olamıyorsan ona kendi ismiyle hitap et.
 4. Onu tam anlamıyla can kulağıyla dinle ve onun her dediğine kulak kesil. Bu sayede onun kalbindeki en sessiz çığlıkları bile işitmeye başlayacaksın.
 5. Etkilemek istediğin erkekten, onun bulunmadığı farklı ortamlarda övgüyle söz et. Bu övgü sözleri onun kulağına bir şekilde ulaşacaktır, işte o zaman altın vuruşunu yapmış olacaksın.

ya vedud 4

Bir Erkeği Nasıl Etkilersin 11-15. Maddeler

 1. “Ne şiş yansın ne kebap” taktiği oldukça etkilidir. Ne elinden uçuracak kadar rahat bırak ne de ellerinle boğacak kadar sıkboğaz et, orta yolun yolcusu olmak kazandırır.
 2. Sana güvenmesini ve içini sana dökmesini temin etmeye çalış; bu sayede sana kendini açmaya başlayacaktır, gerisi çocuk oyuncağı…
 3. Daima destek verdiğini hissettir; hatta onun meşru ve masum her eylemini açıkyüreklilikle onayla, o da seni her halinle kabul etmeye başlayacaktır.
 4. Her ortamda ve her şartta kendine güvenin tam olsun; şunu unutma ki erkekler özgüveni yüksek kadınlara bayılırlar.
 5. Fazla naz aşık usandırır, doğrudur; ama naz olmadan da gerçek anlamda haz olmaz. Asıl mesele dozaj…

Bir Erkeği Nasıl Etkilersin 16-20. Maddeler

 1. Onu elde etmeye çalıştığını ve etkilemek için çabaladığını hissettirme; bunu anlarsa gidişat değişebilir. Bu sebeple cool olmakta fayda var.
 2. Bir erkek, hiçbir şekilde annesi gibi bir kadınla birlikte olmak istemez; çünkü erkeğin yüreğinde “anne”si yeganedir. Bu yüzden annesi olma, sevgilisi ol.
 3. Şikayet fabrikası, bıkkınlık üreten bir mekanizmaya sahiptir, bu sebeple şikayet etmek yerine pozitif olmayı dene.
 4. Bazen dişilik kavramı da iş görür; ama kişilik kavramı daha kalıcı bir etkiye sahiptir.
 5. Kültürlü kadın, her erkeğin hayalini süsler; ancak kültürünü onun “başına vurmak” için kullanmamak şartıyla.

Çok Önemli Not 2: Şayet hayata hep olumlu tarafından bakmanın bütün yollarını öğrenmek ve bu sayede, bir erkeği nasıl etkilersin sorusunun tüm yanıtlarını bularak “ışığını yaymak” istiyorsan sana çok önemli bir kitap tavsiyesinde bulunacağım.

Bir kadının, erkeklerle ilgili, daha doğrusu, bir erkeği nasıl etkilersin sorunu ile ilgili bilmesi gereken her şeyi bulabileceği bu harika esere buraya tıklayarak ulaşabilirsin.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

 

Daha bunlar gibi nice yorum, gideceğiniz sayfada sizi bekliyor.

 

Bir erkeği nasıl etkilersin, sorusuyla ilgili olmasa da erkekler ve kadınlarla ilgili harika bir video. Çok şey kaybetmemek için mutlaka, sonuna kadar izlemelisin:

Sağlıcakla kal…

İstersen şu yazıları da okuyabilirsin:

Ya Vedud Duasının Gizemi ve Gücü, Mutlaka Oku

Cilve Nasıl Yapılır, Uzmanlardan Çarpıcı Yanıtlar

İlgili kelimeler: bir erkeği nasıl etkilersin