ayırma büyüsü ya da sihri miftah nedir nasıl yapılır nasıl bozulur

En etkili ayırma büyüsü: sihri miftah

Sihri miftah en etkili ayırma büyüsü kabul edilir. Birbirini deli gibi seven aşıkları, tutkuyla birbirine bağlı sevdalıları hatta uzun yıllardır evli olan çiftleri bir anda ve kesin biçimde ayıran bir büyüdür. Diğer soğutma büyülerinden en büyük farkı sadece kişilerin arasını bozmakla kalmaması, onları kesin biçimde ayırmasıdır.

ayırma büyüsü 5

Ayırma büyüsünün farklı farklı versiyonları olsa da  en etkili ve en kadim olanı hiç şüphesiz ki anahtar ve kilit ile yapılanıdır. Çıkış yeri Orta Doğu olan bu ayırma büyüsünün eski el yazması kitaplarda geçen adı “sihri miftah”tır. Türkçe karşılığı “anahtar büyüsü”dür. Zaten eski dönemlerde en yaygın kullanılan büyü malzemelerinden biri “siyah ip”, diğeri ise “anahtar”dır.

Ayırma büyüsünün yapılışı 3 gece sürmektedir. Büyünün yapılışının üzerinden 9 gece geçtikten sonra yani 12. günde ise büyü tamamen etkisini göstermektedir. Bu süre tamamlandıktan sonra birbirine en güçlü bağlarla bağlı kişiler dahi ayrılacaklardır. Ayırma büyüsünde büyü ayrılacak kişilerden yalnız birisine tesir etmez. Kadın da erkek de büyüden etkilenir ve her ikisi de duygusal olarak zıt kutuplara doğru yol alır.

Ayırma büyüsüne maruz kalan kişi aşk acısı çeker mi?

Ayrılık, bir aşığı en derinden etkileyen  durumlardan biridir. Seven bir kalp hiçbir zaman “onsuz bir yaşam”ı kabullenemez. Aşk ne kadar büyükse ardından gerçekleşen ayrılık da o kadar acı verir.

Ancak sihri miftah denilen ayırma büyüsü nedeniyle ayrılan sevgililer için bu duygular geçerli değildir. Büyü sonucu ayrılmış kadın ve erkekler, aşk acısı yerine şu iki duygudan birini yaşarlar: nefret veya kayıtsızlık. Yani ya sevgili nefret edilen itici bir varlık haline gelmiştir ya da artık sevgili her şeyiyle “boş verilecek kadar kıymetsiz biri” olmuştur.

Ayırma büyüsü nasıl yapılır

Ayırma büyüsü kulplu bir kilit ve onun dili yani anahtarı ile yapılmaktadır. Bunun yanı sıra siyah ipliğe de ihtiyaç duyulmaktadır. Seçilen kilidin ve alınacak ipliğin belli bir standardı yoktur. Bu nedenle bu eşyalar alınırken rahat olunmalıdır. Önemli olan büyünün sembolik ritüelleridir ve büyünün asıl tutmasını sağlayan da bu uygulamalardır.

ayırma büyüsü 2

 

Ayırma büyüsünün ilk gece uygulamaları

Birinci gece kulp ile anahtar ayrı odalara bırakılarak kulpun üzerine kadının ismi 19 defa, anahtarın üzerine de erkeğin ismi 17 kez okunur. Çünkü kulp kadını, anahtar ise erkeği temsil etmektedir. Zaten bütün cinsiyet temelli dillerde kulp dişil, anahtar ise eril bir kelimedir. Yani bu sembolleştirmenin binlerce yıllık bir geçmişi vardır.

Burada okunan her bir isim, kadın ve erkeğin bir özelliğine vurgu yapmaktadır. Kadınlarda iki adet fazla okuma “annelik” ve “sabır” karşılığıdır ve büyü üstatlarına göre bu hususiyetler erkeklerde yoktur.

Ayırma büyüsünde ikinci gece uygulamaları

İkinci gece ayrı odalardaki kulp  ile anahtar bir araya getirilir. Kulp anahtarın olduğu odaya getirilmez. Anahtar kulpun olduğu odaya götürülür. Yani erkek, kadının olduğu yere götürülecek, doğanın işleyişine uyulacaktır. Anahtar kulpa sokulur ve kilit açık olacak vaziyette bırakılır. 

Anahtar geçirilmiş açık kulpun üzeri bir kumaş parçası işe örtülür ve şarkılara benzer tılsımlı sözcükler okunur. Örtülen bez ertesi geceye kadar açılmaz.

ayırma büyüsü 6

Ayırma büyüsünün üçüncü gece uygulamaları

Üzerine kumaş örtülmüş olan kulptan anahtar çıkarılarak siyah iplikle iyice sarmalanır, ta ki küçük bir yumak oluşup anahtar tamamen kaybolana kadar.

Yumak yapma işi bittikten sonra kişi 36 adet fındık büyüklüğünde taş toplayarak bir torbaya koyar. Buradaki 36 adet taş aslında erkeği temsil eden 17 özellik ile kadını temsil eden 19 özelliğin toplamını sembolik olarak yansıtmaktadır.

Taşların bulunduğu bu torbaya kulp, siyah iplikle sarmalanmış anahtar ve  ikinci gece onları örten bez parçası konur. 

Ağzı sıkıca bağlanmış torba, derince bir ırmağa atılır. Bu  aşamadan sonra büyü tesirini göstermeye başlar. 9 gün geçtikten sonra büyü tamamen tutmuş olur. Torba atılmış ırmak kendi yatağında yani kendi asıl yönüne aktığı müddetçe ayrılmaları istenen kişiler bir araya gelmeyeceklerdir.

Ayırma büyüsü nasıl bozulur

Ayırma büyüsü her zaman birbirine uygun olmayan kişileri ayırmak için uygulanan bir büyü değildir. Bazen birbirine çok bağlı  sevgilileri bazen de evli çiftleri ayırmak için başvurulan kötü niyetli bir büyüdür. Bu nedenle “kara büyü” kategorisinde değerlendirilir.

İşte bu kötü niyetin önüne geçmek için büyü bozma uygulaması önem kazanır. Ayırma büyüsünün arkaik metotla büyü bozma ve Kuran sureleri ile büyü bozma şeklinde iki farklı bozdurulma yolu vardır.

Ayırma büyüsü eğer medyumlar aracılığı ile bozdurulmaya çalışılırsa buna arkaik metot denir. Bu tarz çok zahmetli ve yüksek maliyetli bir uğraştır.

Arkaik metotlarla büyüyü bozmaya çalışan medyumlar bu iş için çok yüksek meblağda paralar istemelerine rağmen çoğu zaman başarılı olamamaktadır. Hatta bazen  büyüyü normal mecrasından saptırdıkları için daha büyük zararlara yol açmaktadırlar.

İkinci büyü bozma yolu ise Felak, Abese, Rahman ve Nas suresi gibi surelerin okunması ile icra edilir. Bu yol hem daha güvenli hem de çok daha tesirlidir. Üstelik bu metotta aracı bir şahsa da ihtiyaç yoktur. Kişinin kendisi duaların usul ve adabını bilerek bizzat dua ederse inşallah büyü hükümsüz kalacaktır.

ayırma büyüsü

Bir aşk duaları kitabı tavsiyesi

Son zamanlarda aşk konusunda birçok kişinin büyü yapmak gibi yanlış bir yola tevessül ettiğine üzülerek tanık olmaktayız. Ancak bilinmelidir ki büyünün her türü İslam dininde kesin bir dille yasaklanmıştır. Hatta büyü yapmak 7 büyük günahtan biri kabul edilmektedir.

Aşk konusunda bir çıkış arayan ve günaha da bulaşmak istemeyen okurlarımıza “En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları” kitabını öneriyoruz.

Unutmayın ki büyü “şeytani” fakat dua “Rahmani” bir çabadır. Üstelik dualar her zaman her türlü büyüden çok daha etkilidir. Çünkü dua doğrudan doğruya hiçbir aracı tanımadan dileğinin gerçekleşmesini yaratıcıdan istemektir.

Bu eserin konu ile ilgilenen okurlarımızın başucu kaynağı olacağını umuyor, kalın sağlıcakla diyoruz.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce yorum var.

 

Şu yazılar da ilginizi çekebilir

en etkili 6 aşık etme büyüsü ve 7’nci yol

 

vefk nedir aşk belgeleri mi kötülük vesikaları mı?