aşk acısı çekiyorum diyenlere harika bir çözüm, mutlaka oku!

Ask Acisi Cekiyorum

“Aşk Acısı Çekiyorum, Ne Yapmalıyım?” Diyorsan Oku!

Not: Yazının her kelimesini hassasiyetle okumalısın. Ancak o takdirde aşk acısı çekiyorum, diyen yüreğine merhem sürebilirsin.

Sen de birçok insan gibi aşk acısı çekiyorum, diyorsan çözüm yolu için doğru yerde olduğunu bilerek biraz sakinleşmeye çalış. Aşk acısını çok derinden yaşamış biri olarak bu konuda sana söyleyecek çok şeyim var. İyice dinlersen bu sıkıntıyı çok rahat bir şekilde atlatabilirsin. Bunu iki şekilde yapabilirsin:

Aşk Acısı Çekiyorum Diyenlere 2 Yol, Yol Ayrımı

1) Aşk acısına sebep olan, yüreğinin derinlerinde kendisine aşık olduğun kişiyi elde ederek. Onu da kendine aşık ederek. Bu yolun çok basit olduğunu birazdan anlatacağım.

2) (Peşinen söyleyeyim böyle bir olasılık yok; çünkü aşağıda sana tavsiye edeceğim eser sayesinde birini kendine aşık etmenin ne kadar kolay olduğunu göreceksin. Biz yine de bu olasılığı değerlendirelim.) Bu kişinin sana aşık olma olasılığı sıfır ise, evet sana aşık olma ihtimali hiç yoksa, o zaman, aşk acısından kurtulmanın çok basit yollarını öğrenerek bu acının üstesinden gelmen mümkün. Şimdi aşk acısı çekiyorum diyen insanların dilinden aşk acısının ne anlama geldiğini görelim:

“Aşk acısı, yazmaya başlayınca bile kalemin kırılmasına sebep olan tarifi imkânsız bir dert. Aşk acısı, nerdeyse bütün yürekleri kendi mengenesiyle sıkan, ezen ve çoğunu dermansız bırakan muhteşem bir humma. Aşk acısı, kendisi değil tanımı bile kelimeleri aciz bırakan, sözcüklerin takatini kesen muazzam bir çile.

On binlerce şarkıya ve türküye konu olan, daha doğru bir ifadeyle türkülerin ve şarkıların doğmasına sebep olan, kimileyin destanlaşan kimi zaman da masallaşan garip bir iksir. Tek çözümünün vuslat olduğu söylenen; ama sevgiliye erince de dinmek yerine kabaran sonsuz umman. Aşk acısı, çile denen kavramın soyut olmasına rağmen somutlaşmış biçimi.”

Yukarıdaki satırları, sevgilimden ayrıldığım zamanlarda kaleme almıştım. Çok derin bir acının yüreğime saplandığını hissediyor, bu acıdan ne yaparsam yapayım kurtulamayacağımı zannediyordum. Görünmez ve keskin bir bıçağın içimde unutulduğunu düşünüyordum. Yatınca, kalkınca, yürüyünce, yemek yiyince ve her hareketimde bu bıçağın keskin ucu yüreğime batıyor; ağlama nöbetleri geçirmeme sebep oluyordu. Kalbim o kadar acıyordu ki bu acının beni ölüm döşeğine düşüreceğini adım gibi biliyordum. Kalbimin sürekli aşk acısı çekiyorum, diyerek inlediğini, bir nakarat halinde her daim aşk acısı çekiyorum dediğini hissediyordum.

Ask Acisi Cekiyorum 1

Aşk Acısı Geçiyordu…

Şükür ki bu aşk acısı çekiyorum nakaratı çok uzun sürmedi. Çünkü birazdan sana da önereceğim bir muhteşem kitapla tanıştım o zamanlar. Kitabı indirip okumaya başladığımda gözlerimin önündeki karanlık bulutlar, yavaş yavaş yerini sakin ve durgun bir gökyüzüne bıraktı. Günlük güneşlik bir bahar mevsiminin içimde yeşerdiğini duyumsuyordum. Artık, aşk acısı çekiyorum desem de bunun çaresiz bir dert olmadığını biliyordum.

Üzerimdeki ölü toprağını atıp hemen harekete geçtim ve bu eserde anlatılan harika yöntemler sayesinde, bir zamanlar tamamen ümidimi kestiğim eski sevgilime çok kısa bir sürede kavuştum. Eski sevgilim, artık beni eskisinden çok daha fazla seviyor, bana aşkın bütün içtenliğiyle gülümsüyordu. Bir gün öncesine kadar aşk acısı çekiyorum, diyen ben şimdi sevinçten deliye dönmüştüm. İçimden bu kitabı yazanlara bütün kalbi duygularımla teşekkür ediyor, minnet duyuyordum. Ama sonra… Sonra bir trafik kazası ve…

Şimdilerde yine aşk acısı çekiyorum, diyorum. Daha doğrusu eski sevgilimin hatırasını yaşatmak adına aşk acısı çekiyorum. Ona duyduğum vefa hissinin bir emaresi olsun diye aşk acısı çekiyorum.

Bak dostum, aşk acısını çok iyi bilirim. Öncesiyle ve sonrasıyla aşk acısı dediğimiz ve aşk acısı ile özetlediğimiz bütün bu çetin acıları yaşadım. Kısaca ben de senin gibi damdan düştüm, halden anlarım.

Sen Ne Zaman Damdan Düştün Peki?

Hani, Nasrettin Hoca damdan düşünce yanına gelenlerin hepsi bir taraftan hocaya yardım etmeye çalışırken bir taraftan da ağız birliği etmişçesine onu yatıştırmak için şöyle diyorlarmış:

“Hoca, alt tarafı damdan düştün. Kalk, bir şeyin yok. Birazdan geçer.”

Nasrettin Hoca, etrafına bakıp olanca acısını bir cümleyle dışa vurur, şöyle der: “Bana damdan düşen birini bulup getirin.”

Şimdi senin de benzer sözler söylediğinin farkındayım dostum. Aşk acısı çekiyorum, diyen tüm insanların aynı konumda olduğunu ve bu acıya bir çözüm yolu aradıklarını biliyorum.

Aşk Acısı Çekiyorum Diyenlere Harika Bir Çözüm

Şimdi söyleyeceklerime dikkat et. Sana, beni bu acıdan kurtaran harika tekniklerin bulunduğu bir kitap tavsiye edeceğim. Bu kitapta:

1) Eski sevgiliyi geri döndürme yollarını

2) Yeni birini kendine bağlama ve aşık etme tekniklerini (yeni bir sevgili bulma yollarını)

3) Aşk acısı çekiyorum, diyenlerin bilmesi gereken her şeyi bulacaksın.

Sadece aşk acısına odaklanan bu eser, bu alanda uzman olan iki değerli yazar tarafından yazılan ve şimdiye kadar binlerce insanı aşk acısından kurtaran olağan üstü yöntemler barındırıyor. Bu eserin ne kadar etkili olduğunu ve ne çok insanın elinden tutup onları aşk acısından kurtardığını öğrenmek istiyorsan bu esere;

BURAYA tıklayarak ulaşabilirsin.

Dikkat et, az sonra okuyacağın yazılar, hayatının en önemli satırları olabilir.

Ayrıca Kadınları Etkilemenin Yolları, 10 Mükemmel Taktik ve Kadın Avcısı Kitabı Gerçekten İşe Yarıyor mu? Mutlaka Oku! yazılarını da okumak isteyebilirsin.