adet kanı büyüsü muazzam etkili aşık etme büyüsü

Adet kanı büyüsü en kadim aşık etme büyüsüadet kanı büyüsü

Adet kanı büyüsü bilinen en eski ve en etkili aşık etme büyüsüdür. Geçmişi yaklaşık olarak 5000 yıl öncesine kadar uzanır. Çıkış yeri Orta Doğu olan bu büyü en sık başvurulan bağlama ve aşık etme büyüsü olarak bilinmektedir.

Adet kanı büyüsü Anadolu’da çok sık uygulanmasına rağmen maalesef yanlış metotlarla yapılmaya çalışılmış ve aşık etmek gibi güzel bir amaca hizmet etmesi gerekirken ciddi zararlara yol açabilmiştir.

Adet kanı büyüsünde ciddi sağlık riskleri ve yanlış uygulamalar

Adet kanı büyüsü Ninova bölgesi büyülerinden biridir ve orijinal büyüde sadece adet kanının bezlere ve çakıl taşına sürülmesi ile büyü yapılmaktadır. Zaten dünyada da bu biçimiyle kabul görmüştür.

Anadolu’da ise adet kanı büyüsünde kadının adet kanından bir iki damlanın içeceklere karıştırılarak erkeğe içirilmesi geleneği yerleşmiştir. Bu uygulamanın büyünün tesiri üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Ayrıca eski el yazması kitapların hiçbirinde bu tarzda bir icra metodu da bulunmamaktadır.

Adet kanının erkeğe içirilmesinin nasıl ortaya çıktığı bir yana bu uygulamanın ciddi sağlık sorunlarına yol açabileceği unutulmamalıdır. Kadının adet kanı içinde bulunan maddelerden dolayı sağlık açısından son derece zararlı bir kimyasaldır. Yani sevmesi istenen erkeğe kadın, kendi eli ile büyük zarar vermektedir.

Halk arasında eşine ya da sevgilisine çok bağlı erkekler için “adet kanı içmiş gibi bağlı” ifadesi de bu gelenekten gelmektedir. Ancak bilinmelidir ki bu metot kesinlikle yanlıştır üstelik büyünün ritüelleri ile de alakalı değildir.

Adet kanı büyüsünün muazzam etkileri

Eski arşivsel metinlerde adet kanı büyüsünün muazzam tesirlerinden bahsetmektedir. Bu büyüye maruz kalan erkeklerin bütün akıl, mantık ve sosyal bağlarını bir tarafa bırakarak deli gibi aşık oldukları ifade edilmiştir.

Özellikle saray ve çevresinde adet kanı büyüsüne çok fazla yer verilmiştir. Bunun sebebi adet kanı büyüsünün saray entrikaları ve taht kavgaları için bir silah gibi kullanılmış olmasıdır. Sultan ve şehzadelerin bu büyü sayesinde aşık ettirilerek yönlendirilmeleri söz konusu olmuştur.  Sırf bu büyünün tesirlerinden korunmak için saraylarda özel önlemlerin alındığı da bilinmektedir.

adet kanı büyüsü 3

Adet kanı büyüsü nasıl yapılmaktadır?

Adet kanı büyüsünde adet kanı sembolik bir unsur olarak kullanılmaktadır. Çünkü kadının adet kanı daha ilk çağlardan itibaren bolluk ve bereket simgesi olarak görülmüştür. Adet gören kadın ayrıca “annelik” timsali olarak algılanmaktadır. Eski dinlerin birçoğunda adet gören kadınlara dair çok farklı ibadet biçimleri bile geliştirilmiştir.

İşte adet kanı büyüsü de bu bakış açısının ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Bu büyüde en önemli mesele büyü uygulamasının “sıralama”sıdır. Çünkü her detay sırasına uygun ve büyük bir ciddiyetle yapılmalıdır. Büyünün sırrı işte bu “sırasına uygun davranış kalıbı”dır.

Adet kanı büyüsünün diğer kadim dualardan ayrılan en önemli farkı içinde tılsımlı sözcüklerin bulunmamasıdır. Bu itibarla “sihri bezeban” türünde bir büyüdür.

Adet kanı büyüsünün yapım aşamaları şöyle izah edilebilir:

Adet kanı büyüsünde kumaş ve çakıl üzerinde leke bırakma aşaması

Büyünün bu ilk aşamasında adet olmuş kadın küçük bir bez parçası ile bir çakıl taşı üzerine adet kanının çok az bir kısmını sürerek kandan bir leke bırakır. Bu leke kadının “cinselliğinin” nişanesidir.

Kanın çok ama çok az sürülmesi gerekmektedir. Hatta başka bir göz bu adet kanına baktığında kan izi olup olmadığı çıkarmamalıdır.

Adet kanının sürüldüğü bez parçası üçgen biçiminde kesilmiş küçük kırmızı renkli bir kumaş parçası olmalıdır. Çakıl taşı ise mümkün olduğu kadar yassı ve yuvarlak olmalıdır. Bu şekil zorunluluğu büyüdeki üçgen ve oval formlara yüklenen anlamdan ötürüdür.

Adet kanı büyüsünde kanlı kumaşın sarmalanması aşaması

Bu aşamada kanlı üçgen bez üç farklı bezle rulo şeklinde sarmalanmalıdır. Sarmalama işleminin yapılacağı bezlerin renkleri içten dışa doğru sırasıyla kırmızı, siyah ve mavi olmalıdır. Bu üç  renk neredeyse bütün büyü uygulamalarında kullanılan renklerdir. Kırmızı tutkuyu, siyah deliliği ve mavi de kavuşmayı temsil etmektedir.

Sarmalama işlemi bittikten sonra kumaş rulosu ve çakıl taşı kimsenin görmeyeceği bir yere saklanır ve adet dönemi tamamen bitene kadar beklenir. Buna “büyünün mayalanması” süreci denir.

Adet kanı büyüsünde son aşama tuzlu su ile banyo yapma

Kadının adet dönemi tam olarak bittikten sonra  kadın banyo olacağı sırada suyun içine çok az miktarda tuz atarak bu su ile banyo yapmalıdır. Suya katılacak tuz miktarı çok az olmalıdır. Çünkü burada önemli olan tuzun miktarı değil tuzun ifade ettiği anlamdır.

Tuzlu su ile banyo yapıldıktan sonra kadın adet kanın sarılı olduğu kumaşları bir torbaya ya da poşete koyacak ve akan herhangi bir su kaynağına atacaktır. Kumaşların suya batması ya da suda sürüklenmesi önemli değildir.

Kumaşlar suya bırakıldıktan sonra kanlı çakıl taşı da suya atılacak ve böylece adet kanı büyüsü tamamlanmış olacaktır.

adet kanı büyüsü

Adet kanı büyüsü nasıl bozulur?

Adet kanı büyüsü bazen art niyetle de yapılabilir. Uygun olmayan bir şahsın etkilenmesi amacıyla yapılan adet kanı büyüleri çok kötü sonuçlara yol açabilmektedir. Bu durumda büyünün bozdurulması zorunlu olmaktadır.

Adet kanı büyüsünün iki farklı bozdurulma yolu vardır. Birinci yola arkaik metot denir ve 4 adet dönemi geçtikten sonra büyüyü bozar. Bu süre ise ikili ilişkilerin seyri açısından çok uzun bir dönemdir.

İkinci büyü bozma yolu ise bazı Kuran surelerinin belli sayıda okunması ile yapılan büyü bozma uygulamalarıdır. Bu metot hem daha sağlıklı hem de daha sonuç alıcıdır.

Büyü yapmak yerine En Etkili Aşk Duaları kitabı

Büyü yapmanın dinen yasak olduğunu ifade etmekte fayda vardır. Hatta büyü yapmak yedi büyük günahtan biridir yani “kebairi ekabir” kabul edilmektedir. Ayrıca medyumların dünyası son derece riskli ve karanlı bir ortamdır.

Aşk konusunda büyüye tevessül etmek zorunda kalan değerli okurlarımıza En Etkili Aşk Duaları kitabını öneriyoruz.

Bu kitapta aşık etme duası, bağlama duası, muhabbet duası, çevirgel duası gibi çok sayıda dua örneğine ulaşmak mümkündür.

Konu ile ilgilenen okurlarımız için bu eserin bir başucu kaynağı olacağını düşünüyor kalın sağlıcakla diyoruz.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız

Şu yazılar da ilginizi çekebilir

sabun büyüsü en hızlı zarar veren kara büyü

 

Bu yazıyı okumadan barışma duası yapmayın sakın!