7 soruda kara büyü nedir

Kara büyü nedir, nasıl yapılır,nasıl bozulur?kara büyü 4

Kara büyü, zarar vermek amacıyla yapılan son derece etkili ve bozdurulması oldukça zor olan büyülerin genel adıdır.

Büyü konusunda en çok merak edilen ve en çok araştırılan konu hiç şüphesiz ki kara büyüdür.Kara büyü üzerine çok sayıda kitap yazılmış ve kara büyü birçok sinema filmine konu olmuştur.

İşte bu yazımızda böylesine  yoğun ilgi çeken  kara büyü hakkında 7 soru üzerinden çok ilginç ve detaylı bilgiler vereceğiz.

1.Kara büyüler hangi amaçları gerçekleştirmek üzere yapılırlar?

Kara büyüde zarar vermek asıl amaçtır. Zaten “kara” sıfatı da bu kötü niyetten ötürü kullanılmaktadır. Kara büyünün yapılış amaçları şöyle sıralanabilir:

Kişilerin sağlığını bozma, onları çeşitli hastalıklara duçar ederek mutsuz etme

Daha çok mide hastalıkları ile zehirlenme tarzında görülen kimi rahatsızlıklar kara büyüden ötürü ortaya çıkabilir. Bazen hijyen eksikliğinden kaynaklandığı düşünülen kimi hastalıklar da kara büyünün sonucu olabilir.

Dilin bağlanması

Büyüye maruz kalan kişiler bazen tamamen konuşma melekelerini kaybetmekte bazen de sadece konuşmaları gereken konuda konuşamamaktadırlar. Dilin bağlanması herhangi bir konuda kısa süreli bir menfaat temin etmek için yapılabileceği gibi çok daha uzun vadeli planlar için de uygulanabilir.

Bereketi kurutma

Yapılan kara büyünün kişinin bütün iş yaşamını olumsuz etkileyerek kişiyi maddi yönden zayıflatması söz konusudur. Burada kişi her ne işe girişirse girişsin işleri ters gidecek ve zarar etmekten başka bir seçenekle yüzleşmeyecektir.

kara büyü 1

Erkeklik bağlama

Burada kişi hiçbir surette cinsel ilişkiye girememektedir. Anadolu’da en sık icra edilen kara büyülerden biridir. Özellikle nikahın kıyıldığı vakitte yapıldığına inanılsa da çok farklı zamanlarda ve metotlarla uygulanabilmektedir.

Bazı kara büyülerde amaç kişilerin ölümüne sebep olmaktır 

Ustalaşmış medyumlar tarafından uygulanabilen ve kişilerin ölümüne sebebiyet veren kara büyüler de vardır. Bu kara büyüler bazen doğrudan kişinin canına kastederken bazen de onu dolaylı yollardan ölüme götürmektedir.

Kalbe vesvese veren ve böylece kişinin psikolojisini bozan kara büyüler

Burada amaç kişinin ruhsal dengesini bozarak ona hatalar yaptırmaktır. Bu tarz bir kara büyüye maruz kalan kişiler, çok farklı ve riskli davranışlar sergileyerek kendilerine kendi elleri ile büyük zararlar vermektedir. Fakat büyüye maruz kalan mağdur, bu olumsuz davranışlarının mantıklı bir izahını yapamamaktadır.

2.Kara büyü ilk defa nerede ve nasıl ortaya çıkmıştır?

Kara büyünün ortaya çıkış yeri Orta Doğu coğrafyasıdır. İlk defa Hz. Süleyman döneminde görülmüştür. Fakat Hz. Süleyman, sahip olduğu İsmi Azam tılsımı ve Allah’ın takdiri ile bu kara büyüleri bertaraf etmiştir.

Hz. Süleyman’ın ölümünden sonra kara büyü ile uğraşan kişiler çok fazla güçlenmiş ve neredeyse bütün bölgede ciddi hakimiyet elde etmişlerdir.

Kara büyünün ortaya çıktığı dönemlerde Yahudi Kabalası denilen bir sistem de ortaya çıkmıştır. Bu sistem, büyü yapma uygulamaları olmayıp sadece simgeci ve gizli bir inanç tarzıdır.

Kara büyü ortaya çıktığı günden bu zamana kadar usta-çırak ilişkisi biçiminde kuşaktan kuşağa aktarılmıştır. Yani kara büyüleri herhangi bir yerden ya da kitaptan öğrenmek mümkün değildir.

Kara büyü sadece arada kan bağı olmayan bir ustadan büyük bir gizlilik içinde ve büyük emekler harcanarak öğrenilebilir.

kara büyü 3

3.Kara büyü tarzında yapılan büyüler nelerdir?

Kara büyü kategorisinde değerlendirilen büyülerin en çok uygulanan türleri şunlardır:

(Burada hakkında bilgi verilen kara büyülerin çok daha fazla detaylı içerikleri vardır. Sunulan bilgilere “özetin özeti” gözü ile bakılmalıdır.)

Sabun büyüsü

Bir sabun kalıbının heykelcik biçimine getirilmesi ve bu heykelciğe iğneler batırılması suretiyle yapılır. Ardından bu kalıp suya atılır. Sabunun erimesi ile büyü tutmaya başlar. Kişinin sağlığını bozmayı amaçlayan bir kara büyüdür.

Yumurta büyüsü

Yumurta akı ile sarısının ayrılması esasına dayanır. Birbirini seven kadın ve erkekleri ayırmak amacıyla başvurulan bir büyüdür.

Adet kanı büyüsü

Çok etkili bir aşık etme büyüsüdür. Genellikle evli kişilere yönelik yapıldığı için “yuva yıkan büyü” olarak bilinmektedir.

Domuz yağı büyüsü

Domuz yağının kapı eşiklerine sürülmesi ile yapılan bir soğutma büyüsüdür. Domuz beslemek ve domuz eti yemek İslam dünyasında yasaklandığı için nadiren uygulanabilen bir kara büyüdür.

Papaz büyüsü

Her türlü kötü niyetin gerçekleşmesi amacıyla yapılabilir. Süryani geleneklerine dayanan son derece karmaşık bir kara büyüdür.

Kilit büyüsü

Kişilerin cinsel hayatını engelleyen yani erkekliği ya da kadınlığı bağlayan kara büyüdür. Özellikle gerdek gecesi yapılan ve etkisi uzun süren bir uygulamadır.

Karabiber büyüsü

En tehlikeli kara büyülerden biridir. Kişileri birbirine düşman eden bir büyüdür. Genellikle entrikanın yaygın olduğu geniş aile çevrelerinde yapılır.

kara büyü 5

4.Kara büyüyü yalnız büyü üstatları mı yapabilir?

Hayır, kara büyüyü sadece büyü üstatları yapmaz. Büyü ritüellerini ve sözlerini bilen herkes kara büyü yapabilir.

Ancak kara büyü tehlikeli bir alandır. Bu nedenle kişi kendisine güvenmiyorsa ve hata yapmaktan korkuyorsa bu büyüleri denememelidir.

5.Kara büyülerde söylenen tılsımlı sözcüklerin sırrı nedir?

Kara büyülerde büyünün belki de en önemli unsuru büyünün tılsımlı sözcükleridir.

Bu sözcükler daha çok İlk Çağ medeniyetlerinin dillerinden alınmıştır. Pehlevice, Akadca, Süryanice ve İbranice kara büyü sözlerinin en yaygın alındığı dillerdir.

Kara büyülerdeki tılsımlı sözcüler daima belli bir kafiye biçimi tercih edilerek söylenirler.

Tılsımlı sözcüklerin önemli özelliklerinden biri de daima 5, 13, 21 kelime gibi tekli bir sayısal değere dayanmalarıdır.

Kara büyülerde ifade edilen tılsımlı sözcükler herhangi bir kitapta geçmemektedir. Sadece usta-çırak ilişkisi içerisinde öğrenilebilmektedir.

6.Kara büyülerde “büyünün yön değiştirmesi” ne demektir?

Kara büyüler eğer usulüne göre yapılmazsa “büyü yön değiştirir” Yani büyü niyet edilen kişiyi etkilemez fakat başka birisine büyük zararlar verir.

Kara büyüler, hedefini bulmazsa boşa gitmezler. Mutlaka kendilerine başka bir hedef bulurlar. Büyü konusunda en büyük mağduriyetleri  yaşayanlar büyüye bu biçimde tesadüfen maruz kalan kişilerdir.

kara büyü 2

7.Kara büyü nasıl bozulur?

Kara büyülerin iki farklı bozdurulma yolu vardır. Bu yollar kısaca şöyle izah edilebilir:

a-Bütün büyü uygulamalarının tersten yapılması ile büyü bozma

b-Bazı Kuran sürelerinin okunması ile büyü bozma

Bu iki metottan en güvenilir olanı bazı Kuran surelerini belli sayıda okumaktır. Felak, Nas, Tarık, Abese ve Rahman sureleri etkili birer büyü bozma duası hükmündedir. Ayrıca Allah’ın esmalarının da sık sık okunması büyünün bozulması üzerinde olumlu tesirler bırakır.

Aşk için büyü yapmanın karanlık dehlizleri mi yoksa dua etmenin nurani yolu mu?

Büyü yapmak İslam’da kesin bir dille yasaklanmıştır. Hatta büyü yapmak 7 büyük günahtan biri kabul edilmiştir. Bu itibarla mümin bir kişi asla büyüye tevessül etmemelidir. Büyü yapmak yerine dua etmek hem kişiyi günahlardan korur hem de isteklerin gerçekleşmesi konusunda kişi için çok daha geniş bir kapı açar.

Bu konuda En Etkili Aşk Duaları kitabını okumanızı öneriyor, kalın sağlıcakla diyoruz.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız

Şu yazılar da ilginizi çekebilir

Harika bir şans duası, artık şanssızlık yok!

 

nohut büyüsü yüzde 100 etkili aşık etme büyüsü