7 ilginç taktikle erkekler nasıl tavlanır

Erkekler nasıl tavlanır 7 etkili metoterkekler nasıl tavlanır 4

Erkekler nasıl tavlanır diye soran  kadın okurlarımıza detaylı bir araştırm
a ile yanıt vermeyi uygun gördük. Erkekleri tavlamanın bir sanat olduğunu kabul ederek günlük hayatta uygulanabilecek 7 etkili metot derledik.

Maddeleri dikkatlice okuyan ve bunların nasıl uygulanabileceği üzerine kafa yoran bir kadın için erkek tavlamanın artık “çok kolay bir iş” olarak algılanacağını düşünüyoruz. Faydalı ve zevkle okunan bir yazı olmasını temenni ederek maddelerimize geçiyoruz. İşte erkekler nasıl tavlanır sorusuna 7 etkili ve ilginç cevap:

Erkekler nasıl tavlanır 1

Onu tanırsan elde edersin onu tanımazsan kaybedersin

Bir erkeği tavlamak için öncelikle onu detaylı biçimde tanımak gerekir. Çünkü hiçbir erkek bir diğerine benzemez. Erkeklerin her biri farklı bir dünyadır ve emin olun bu dünyaların her biri de son derece gariptir.

Erkeklerin farklı korkuları, alışkanlıkları ve zevkleri vardır. Erkeğin bu “özgünlüğü” hesaba katılmadan genel bir tarzla erkeğe yaklaşmak kadına kaybettirir.

Erkeğin geçmişini iyi araştırın. Eğer orada dokunmamanız gereken bir nokta varsa o konuya asla girmeyin. Erkeğin hobilerini bilerek o konuda bilgi sahibi olun. Ayrıca erkeklerin nefret ettikleri varlıkları da hesaba katın ve siz de onlarla aranıza mesafe koyun.

Kadın erkeği bu şekilde detaylı bir şekilde araştırıp ona yaklaştığında birçok erkek “Onunla çok iyi anlaşıyoruz. Beni hemen anlıyor. Sanki çok uzun zaman önce tanışmışız gibi kendimi ona yakın hissediyorum.”  tarzında konuşmalar yapar ki bu da erkeğin tavlandığına işarettir.

Erkekler nasıl tavlanır 2

Dedikodusunu yapıyormuş gibi davranmak

Erkekleri tavlama konusunda en etkili metotlardan birisi de “arkasından konuşma” metodudur. Kadın, erkeğin yakın arkadaşlarının bulunduğu bir ortamda erkeği öven ifadeler kullanır. Erkeğin ne kadar başarılı, ne kadar duyarlı veya ne kadar yakışıklı olduğuna dair cümleler sarf edilir.

Erkeklerin dünyasında hiçbir şey gizli değildir. Erkek hakkında söylenen bu sözler kısa sürede kulağına gidecektir. Tabi erkeğin düz mantığı bunun onu tavlamak üzere yapılan bir “tavlama taktiği” olduğunu anlamayacaktır. Erkek yüz yüze bir övgü yapılmadığı için buradaki hayranlık ifadelerini yüzde yüz doğruymuş gibi algılayacak ve müthiş etkilenecektir.

Erkekler nasıl tavlanır 3

Yeteneklerini göstermekten çekinme

Erkeği tavlamak üzere yola çıkan bir kadın her şeyden önce yeteneklerini ve güzelliklerini nasıl sunacağını iyi bilmelidir. Çünkü erkekleri tavlama, her şeyden önce etkili bir “sunum çalışması”dır.

Acele etmeden, sabırla ama iyi planlanmış bir sunum çok etkili sonuçlar doğurur. Mesela kadın bütün önemli yeteneklerin yeri geldikçe sırasıyla göstermelidir. Yeteneklerini kendisine saklayan bir kadın erkekleri tavlama konusunda elindeki silahları kullanamayan biridir ki bu durumda da “öteki kadınlar” karşısında yenilmekten başka şansı yoktur.

Erkekler kadınlardan bahsettikleri zaman asla dürüstlüklerinden ya da kişiliklerinden söz etmezler. Onlar kadının güzelliklerinden ve yeteneklerinden etkilendikleri için kadını tanımlarken de bu unsurlara değinirler. O halde bir kadının yapması gereken şey kendi kişiliğini yansıtmaktan daha çok kendi yeteneklerini öne çıkarmak olmalıdır.

Kadının el becerileri ile sportif başarılarından çok zekası erkeği müthiş derecede etkiler. Bir kadın yeri geldikçe güncel konularda fikrini belirtmeli, erkeğe bazı konularda katılmadığını ifade etmelidir.

Ayrıca bir kadın, zekasını erkekle karşılıklı oynayacağı zeka oyunlarında da göstermelidir. Eğer zeka oyunlarında bir kadın, erkeği alt ederse erkeğin hayranlığı kat be kat artmaktadır.  Bu konuda bir Çin atasözü “ Satrançta erkeği yenen bir kadın, erkeğin gözünde artık bir tanrıçadan farksızdır.” der.

Erkekler nasıl tavlanır 4

Özgüvenime bak ve fantezi dünyam hakkında tahminlerde bulun

Özgüvene sahip bir kadının yapabilecekleri konusunda erkeklerin fantezi dünyaları sınırsız hayaller kurgular. Eğer bir kadın özgüvenden yoksun ve zayıf karakterli görünürse erkekler için bu kadınlarla yaşanacak her şey de “sınırlı” olur. Çünkü bu tarz kadınların her türlü yaşam deneyimini kaldıramayacağına inanırlar ki bu da doğru bir tespittir. Fakat özgüven sahibi kadın hakkında düşünülenler bambaşka ve oldukça renklidir.

Özgüven sahibi bir kadın, erkeğe tutkularını cesurca takip ettiğini, riske girmekten hoşlandığını ve ara sıra “delilikler yapmak”tan kendini alamadığını söylediğinde erkek bütün benliği ile esir edilmiş olur.

Bir kadın, erkeğe yaşamı “eli titremeden” yaşadığını ifade ettiğinde ve bunu erkeğe bazı tavırları ile belli ettiğinde erkek kendisine bambaşka bir dünyanın kapılarının açıldığını anlar. Artık erkek için ikinci aşama bu kapıdan içeriye koşar adımlarla girmek olacaktır. Zaten erkeklerin çoğu böyle bir fırsat beklemektedir.

Erkekler nasıl tavlanır 5

Beraber zaman geçirme fırsatlarını asla kaçırmayın ve mümkünse birlikte seyahate çıkın

Bir erkek için aşk, alışmaktır. Erkeklerin aşık oldukları kişiler beraberce uzun zaman geçirdikleri kişilerdir. “Bir görüşte aşk” kadınlar için geçerli olsa da erkekler “bir görüşte sadece etkilenir” yani onları aşık ettirmek için daha uzun zamanlara ihtiyaç vardır.

Erkeklerle ne kadar uzun zaman geçirilirse onların kalbine ulaşmak da o kadar kolay olmaktadır. Bu konuda birlikte seyahat etmenin yerini hiçbir şey tutamaz. Erkekler, beraber yolculuk yaptıkları kadınlara karşı ciddi bir duygusal yoğunlaşma yaşarlar. Bunun sebebi yabancı bir yerde kadına yönelik besledikleri “koruma güdüsü”dür. İşte bu koruma güdüsü ile aşk arasında çok ince bir çizgi vardır.

Yolculuklarda özellikle çok uzak kentlere gidildiğinde erkekler her türlü kısıtlayıcı bağdan kurtulduklarını düşünürler ve kendilerini tamamen aşka teslim ederler.

İşte “iki iş arkadaşı” olarak yolculuğa çıkan ve “iki aşık” olarak dönen sayısız insanın öyküsü tam da bu “aşka teslim olma” durumundan kaynaklanır.

erkekler nasıl tavlanır 1

Erkekler nasıl tavlanır 6

  • Görsel şölen ile nefesini kes
  • Güzel kokularla başını döndür
  • Hafifçe dokunarak titret

Bir erkeği tavlamanın en eski ve en etkili yolu görsellik, koku ve dokunma üçlüsü olarak belirlenebilir.

Erkeği tavlamak isteyen bir kadın, her zaman bakımlı ve şık olmalıdır. Yani erkeğin gözleri her zaman büyük bir güzellikle büyülenmelidir. Saç modeli, el-tırnak bakımı, makyaj ve kıyafet seçimi son derece önemlidir. Tabi bu arada dekoltenin müthiş etkisini de göz ardı etmemek gerekir.

Dekolte sadece kadınlığı önce çıkaran bir uygulama değildir. Dekoltenin psikolojik ve cinsel sayısız mesaj içerdiğini bilmek gerekir. Yerinde ve zamanında, etkili biçimde kullanılan bir dekolte bazen haftalarca süren yoğun çabalardan daha etkili sonuçlar doğurmaktadır.

Kadınlar kendilerine has güzel bir koku seçmeli ve bu kokuyu mümkün olduğunca değiştirmemeye dikkat etmelidir. Çünkü erkeklerin koku alma duyuları son derece gelişmiştir. Hatta pek çok erkek, sevdikleri kadının ismi geçtiğinde onların kokularını duyumsamaktadır.

Bir erkeği en hızlı etkileyen unsurlardan birisi de erkeğe “hafifçe dokunmak”tır. Özellikle ilişkinin ilk dönemlerinde erkek kadının omzuna ya da koluna dokunmak için fırsat kollamaya çalışmakta fakat çoğu zaman buna cesaret edememektedir. İşte kadın tam da bu noktada erkeğin rolünü çalıp kendisi erkeğe hafifçe dokunur ve iletişimi hızlandırırsa erkeği heyecandan kesinlikle titretecektir.

Erkekler nasıl tavlanır 7

Gizeminle onu peşinden sürükle

Dünyadaki en gizemli varlıkların kadınlar olduğuna şüphe yoktur. Çünkü kadının tutkuları, özlemleri, anıları, fantezileri hatta öfkesi dahi son derece estetiktir ve izlenmeye değerdir.

Erkeklerin oldukça sıradan ve yüzeysel hallerine karşılık kadınlar hem duygu hem de düşünce yönüyle son derece derin kişilikledir. Zaten erkeği çeken şey de kadının bu “derin ve gizemli hali”dir. İşte erkeği tavlamak isteyen bir kadın bu gizemini tüketmemeli ve erkeği peşinden sürüklemelidir.

Erkek ne yapacağını kestiremediği ve geçmişi hakkında detaylı bilgilere sahip olamadığı kadınlara karşı büyü bir ilgi duyar. Bunu bilen kadınlar bir ömür boyu gizemlerini korurlar ve hiçbir zaman erkeğe her şeyi bütünüyle anlatmazlar.

Yani kadının yaşam kitabında her zaman okunmamış bölümler bulunmalı ve erkek, burada ne yazdığını merak ederek kadının peşinden bir ömür boyu sürüklenip durmalıdır.

Erkeklerin nasıl tavlandığını anlatan bir rehber: Erkeklerin Gözdesi

Erkekler nasıl tavlanır, erkekleri etkileme, erkeklerin beden dili, erkeği mutlu etme, erkeklerin zevk noktaları, erkekleri tahrik etme, erkeğin kalbi, erkeği aşık ettirme gibi onlarca konuda size çok faydalı bilgiler sunacak olan Erkeklerin Gözdesi ile bu kitabın eki durumundaki Yatağın Gözdesi kitaplarını okumanızı tavsiye ediyor, kalın sağlıcakla diyoruz.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

 

Daha bunlar gibi nice yorum, gideceğiniz sayfada sizi bekliyor.

 

Konu ile alakalı şu yazılar da ilginizi çekebilir

10 soruda erkekler neden aldatır

Terk eden sevgiliyi geri getirmek, 6 garantili taktik