3 adımda doğal göğüs büyütme mucizesi

Tüm detaylarıyla doğal göğüs büyütme metotları

Göğüs büyütme, kadınların güzellik anlayışları ve psikolojik durumları ile yakından ilişkili bir kavramdır. Çünkü güzel göğüsleresahip olmak doğrudan doğruya kadın güzelliği ile alakalı bir durumdur ve kadının kendisine güveni üzerinde son derece etkilidir.

Bütün toplumlarda ve sosyal gruplarda güzel, büyük vediri göğüslere sahip olmak “kadınlığın ve dişiliğin simgesi” olarak algılanmaktadır. Zaten şu anda bütün dünyada en yaygın yapılan ikinci estetik müdahale “göğüs büyütme cerrahisi”dir. Yani her sene milyonlarca kadın güzel göğüslere sahip olmak adına çekinmeden bıçak altına yatmaktadır.

Oysa arzu edilen şey doğal yollarla güzel göğüslere sahip olabilmektir. Gerçekten de hiçbir ameliyata girmeden ve risk üstlenmeden de büyük ve güzel göğüslere sahip olmak mümkündür. İşte bu yazımızın konusu da “doğal yollarla göğüs büyütmenin nasıl olacağı”na dairdir.

Çalışmamızda 3 adımda doğal göğüs büyütme metotlarından bahsettik. Eğer kişi her üç metodu da aynı anda denerse çok daha hızlı ve etkili sonuç alabilecektir. Yazımızın değerli okurlarımız için faydalı olmasını umuyor ve maddelerimize geçiyoruz.

Doğal göğüs büyütme yolunda ilk adım

Mucizevi gıdalarla sonuç alın

Doğal göğüs büyütme araçları olan gıdalar, göğüs büyütmede kullanılan haplardan çok ama çok daha etkilidir. Üstelik ilaçların aksine hiçbir yan etkileri de yoktur. Bir kadın doğal beslenme tarzına dikkat ederek göğüslerinin kısa sürede büyümesini sağlayabilir.

Bazı doktorlar maalesef doğum kontrol hapları ile bazı antidepresanları sanki göğüs büyütme ilacıymış gibi hastalara vermektedir. Bu kesinlikle yanlış bir tutumdur. Bu ilaçların hormon değişikliklerine yol açtıkları ve böylece göğüsleri büyüttükleri doğrudur. Ancak bu göğüs büyütme metodu sağlıklı bir tarz olmayıp bir süre sonra göğüslerde ciddi sarkmalar görülebilmektedir. Üstelik bu haplar vücut direnci üzerinde de geri döndürülemez tahribatlar yaratmaktadır.

Doğal gıdalarla göğüsleri büyütmek ise tercih edilecek en güvenilir yoldur. İşte mucizevi sonuçlar doğuran bazı gıdalar ve özellikleri:

Maydanoz

İlk çağ Roma ve Mısır yazıtlarından günümüze kadar en etkili göğüs büyütme bitkisi olarak kullanılmıştır. Birçok eski resimde büyük göğüslü kadınlar ellerinde maydanoz destesi tutmuş vaziyette resmedilmiştir. Bazı kültürlerde ise çocuğu olamayan kadınlar için “hamile kalmayı sağlayan ilaç” olarak tavsiye edilmiştir.

Dikkat edilmesi gereken şey maydanozun bitki halinde tüketilmesidir. Yemeklere katılan maydanozun ciddi bir etkisi yoktur. Günde birkaç dal maydanoz çok etkili bir göğüs büyütme ilacı görevini üstlenmektedir.

Kara üzüm

Kara üzümün çekirdeği çok etkili bir göğüs büyütme aracıdır. Bazı marketlerde sadece çekirdekler satılsa da bunlara çok itibar etmemek gerekir. Taze kara üzüm, çekirdeği ile birlikte alınırsa çok daha faydalı olmaktadır.

Yer elması

Herkesin damak tadına hitap etmese de yer elmasının çok ciddi bir göğüs büyütme bitkisi olduğu bilinmelidir.

Hurma

“Arap kadınlarının göğüs büyütme ilacı” olarak ünlenen ve Avrupalı oryantalistler tarafından sıklıkla gündeme getirilen çok etkili bir göğüs büyütme meyvesidir. İçinde çok zengin demir minerali bulunduğu için vücut direncini de artırır. Ayrıca cinsel performansı artırıcı özelliği de vardır.

Rezene

Bitki çayı olarak içildiğinde evli kadınlarda süt artırıcı özellik gösterir. Genç kızlarda ise göğüslerin enine büyümesini sağlar. Her iki göğsü birbirine çok yakın ya da birbirine çok uzak kişilerde göğüslerin göğüs kafesinde orantılı yerleşmesine yardımcı olmaktadır.

Kara lahana

Son yıllarda göğüs kanserini engellediği tespit edilen önemli bir bitkidir. Özellikle göğüs uçlarının göğsün tamamı ile uyumlu büyümesini sağlar. Unutulmamalıdır ki göğüs uçları göğüs estetiğinin çok önemli bir unsurudur.

Süt veya sütlü çikolata

Sütlü gıdalar özellikle ergenlik çağındaki kızlarda çok etkili bir göğüs büyütme aracıdır. Fakat bu yaştaki kişiler genellikle sütlü ürünleri sevmemektedir. Sütlü çikolata ise bu yaştaki kişilerin damak tadına daha uygundur ve olumlu sonuçların alınmasına katkı sağlar.

Doğal göğüs büyütme yolunda ikinci adım

Doğal göğüs masajları

Kişinin kendi başına yapabileceği masajlar göğüs büyütme yolunda çok olumlu sonuçlar doğurur.

Masajların sabah yataktan kalkmadan önce veya gece uyumadan önce yapılmasında fayda vardır.

Sabah vakti, kan akışının en hızlı olduğu ve bedenin dinç olduğu bir zaman dilimidir. Bu nedenle göğüs masajına uygun bir vakittir. Gece masajları ise doğal kremlerle yapılacak masajlar için uygun bir zaman aralığıdır.

Göğüs masajında dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır:

  • Göğüs masajında parmak uçları asla kullanılmaz. Avuç içleri ile masaj yapılır.
  • Masaj hareketi yukarıdan aşağıya ya da sıkıp gevşetme biçiminde olmamalıdır. Oval hareketlerle ve yumuşak dokunuşlarla masaj yapılmalıdır.
  • Masaj çok sert olmamalı ve genel olarak “ hissedilen fakat rahatsız etmeyen bir doz” tercih edilmelidir.
  • Göğüs masajının süresi 10-15 dakikayı geçmemelidir.

Göğüs masajları herhangi bir krem kullanılmadan çıplak elle yapıldığında da önemli oranda göğüslerin büyümesi sağlanabilmektedir. Fakat kişi arzu ederse gece şu doğal ürünlerle de göğüs büyütme masajı uygulayabilir:

Bal ile doğal göğüs büyütme masajı

Süzme bal ile göğüslere yapılacak hafif bir masajla göğüsleri büyütmek, dikleştirmek ve onlara daha diri bir görünüm kazandırmak mümkündür. Ballı masaj yapıldığında göğüslerin en az yarım saat ballı kalmasına özen gösterilmelidir.

Çörek otu yağı ile doğal göğüs büyütme masajı

Hemen hemen bütün aktarlarda bulunabilecek hafif turuncu-sarımsı renkli bir sıvıdır. Özellikle orta yaşa gelmesine rağmen hala göğüsleri küçük kalan kadınların tercih ettiği doğal bir yağdır. Çok hafif sürülmesi gerekmektedir.

Zeytin yağı ile doğal göğüs büyütme masajı

Akdeniz ülkelerinde çok sık tercih edilen bir doğal göğüs büyütme masajıdır. Zeytin yağının kasları yumuşatan ve gevşeten özelliği bulunmaktadır. Eğer zeytin yağı ile masaj yapılmışsa bir iki saat sutyen takılmaması ve bol bir elbisenin giyilmesi gerekmektedir.

Keten tohumu yağı ile masaj

Kısa sürede sonuç almak isteyen kadınların tercih ettikleri açık sarı renkli bir yağdır. Diğer masaj yağlarından farkı birkaç gün hiç ara vermeden uygulanmasıdır. 15 gün boyunca her gün keten tohumu yağı ile göğüslere masaj yapıldığında göğüslerde belirgin bir büyüme gözlenmektedir.

göğüs büyütme 2

Doğal göğüs büyüme yolunda üçüncü adım

Göğüs büyütme egzersizleri ve ılık banyolar

Gece yatmadan önce birkaç dakikalık kol ve omuz egzersizi yapmak ve ardından ılık bir duş alarak uyumak çok etkili bir göğüs büyütme tekniğidir.

Kol ve omuzlar çember çizecek biçimde öne ve arkaya doğru ritmik hareketlerle egzersiz yapılır. Bu hareket yan göğüs kaslarının güçlenmesini sağlar. Böylece göğüsler daha dik ve daha dolgun hale gelir.

Karın egzersizlerinin de göğüs büyütmede faydalı olduğu ifade edilse de bu doğru bir yaklaşım değildir. Karın egzersizleri sadece karın bölgesini incelttiği için göğüsler daha büyük görünmektedir yani göz yanıltmasına neden olmaktadır.

Egzersiz sonrası ılık banyo yapılıp öylece yatılması son derece faydalıdır. Aslında su ile sporun birleştiği her tür etkinlik göğüs güzelliğini olumlu yönde etkilemektedir. Hatta yüzme sporu ile ilgilenmek en ciddi göğüs büyütme ameliyatlarından daha etkili olabilmektedir.

Bir tavsiye

Sevgili kadın okurlarımıza bir tavsiyede bulunarak yazımızı noktalamak istiyoruz.

Son zamanlarda çıkan ve erkekleri etkileme, erkekleri tahrik etme, erkeklerin zevk noktaları, bir erkeği mutlu etme, erkeklerin beden dili gibi erkeklere dair her türlü konuda çok etkili bilgiler veren Erkeklerin Prensesi adlı kitabı okumanızı tavsiye ediyor, kalın sağlıcakla diyoruz.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız

Şu yazılarımız da ilginizi çekebilir

yatakta erkeği çıldırtmanın yolları 5 etkili metot

 

erkeklerin zevk noktaları mucize yaratan bölgeler