12 harika taktikle erkekler nasıl azar

Erkekler nasıl azar sorusuna uzmanlardan 12  etkili taktik önerisi

Erkekler nasıl azar diye soran kadınlar için günlük hayatta uygulanabilecek çok etkili 12 teknik derledik. Her tekniğin içinde de bu tekniğin nasıl yapılacağını gösteren ve onu daha etkili kılan çok sayıda metoda yer verdik.

Bu makalede belirtilen 12 taktik dikkatlice okunup alt metotları ile birlikte uygulandığında en katı erkekler dahi kolayca azdırılıp baştan çıkarılabilir. Baştan çıkan erkek de artık kadın için “çok cazip bir kişi” haline gelmiştir. Çünkü azan erkek bütün iradesini kaybederek kadına karşı adeta savunmasız kalmaktadır.

İşte uzmanların görüşleri doğrultusunda hazırladığımız erkeklerin nasıl azdırılabileceğine dair 12 pratik ve etkili taktik

Erkekler nasıl azar 1

Sözcüklerin tahrik edici gücünü kullanmak

Bir erkeği azdırmanın en kolay yolu onun kulağına tahrik edici kelimeler fısıldamaktır. Erkekler duydukları her şeyi zihinlerinde fotoğraf ya da video gibi canlandırmaktadır. Yani erkeğin dünyasında her kelimenin bir görüntü karşılığı vardır.

Eğer kadın hangi tarz konuşmaların erkeği tahrik ettiğini bilirse onu çok rahat bir biçimde azdırabilir. Mesela kadın “ara sıra çılgınlıklar yaptığını ama bu çılgınlıkları yaparken vicdan azabı çektiğini” ifade ederse erkek hemen bunu “cinsel çılgınlıklar” biçiminde algılayacak ve müthiş derecede heyecanlanacaktır. Eğer kadın, erkeğin heyecanını bir kat daha artırmak isterse “ama her seferinde de bu çılgınlıkları yapmaktan kendimi  alamıyorum.” demelidir. Bu cümleleri duyan bir erkek de deyim yerinde ise “çılgın”laşacaktır.

Erkeklerin azmasını sağlayan etkili araçlardan biri de “argo sözcük” kullanmaktır. Erkekler kadınların argodan hoşlanmadıklarını ve bu sözcükleri duyduklarında rahatsız olduklarını zannetmektedir. Erkekler bu konuda büyük bir yanılgı içerisindedir. Çünkü kadınların arkadaş ortamında erkeklerdeki gibi argo sözcükler çok sık telaffuz edilmektedir.

Kadın, erkeğe karşı aşırı uç sayılabilecek bir argo kelime kullandığında erkeğin zihnindeki bütün duvarlar yıkılır. Erkek artık kadın karşısında daha cesur davranması gerektiğini hisseder. Kadının söylediği bu argo sözcükler adeta “hareket geçmek için ne bekliyorsun” tarzında bir teşvik cümlesidir.

Kadının “deneyimli” olduğunu söylemesi de erkeklerin nazarında bir tahrik aracıdır. Kadın çok şehir dolaştığını, çok farklı işlerde çalıştığını ve çok farklı insanlar tanıdığını söylediğinde erkek bütün bu deneyim ifadelerini “haz deneyimleri” meselesine götürecek ve kafasında “deneyimli kadının yaşatacağı olağanüstü güzellikler”e dair sayısız fantezi yaratacaktır.

Erkekler nasıl azar 2

“Hiç sırası değil ama yine de güzel” taktiği

Erkeğin çok ciddi olması gereken bir iş toplantısında ya da aile yemeğinde erkeğe tahrik edici mesajlar yollamak erkeği müthiş derecede tahrik eder.

Kadın bunu bir sms mesajı halinde yapabileceği gibi sözlü olarak da söyleyebilir. Mesela “Keşke bu toplantıda sadece ikimiz olsaydık da seninle bu uzun masada sevişebilseydik.” ya da “Bu yemek ne zaman bitecek… bu gece kalacağımız yatak odası nerede… sabırsızlıkla bekliyorum geceyi…” tarzında ifadeler erkeği bir anda sarsacaktır.

Normal şartlarda erkeğe bu ifadeler söylendiğinde belki de erkek sadece gülümseyip geçecektir. Ancak tamamen zıt bir havanın hakim olduğu ciddi bir ortamda erkeğin bu cümleleri duymuş olması onun ruh dünyası üzerinde oldukça heyecan uyandırıcı etkiler yaratacaktır.

Erkekler nasıl azar 3

Dekolteye hapsolurlar, çıplaklıkta kaybolurlar

Erkeklerin dekolte karşısında dilleri damakları kurur. Çünkü erkekte görsellik çok önemli bir detaydır. Bir kadının giyim kuşamı ve makyajı bir erkek için kadının tahmin ettiğinden çok daha önemlidir.

Genellikle kadınların göğüs çatalının erkekleri çok fazla etkilediği düşünülür. Erkeklerin göğüs dekoltelerinden etkilendikleri bir gerçek olmakla birlikte sırt dekoltesinin çok daha etkili olduğu konusunda uzmanlar hemfikirdir. Hele hele sırt dekoltesi, kalçaya kadar iniyorsa muazzam bir etkiye sahip olduğunu söylemek abartı olmayacaktır.

Hem kadının çıplak hali hem de çıplaklık üzerine konuşma da erkekleri ziyadesiyle etkilemektedir. Birçok erkek gördükleri güzel ve çıplak bir kadın bedenini ömürleri boyunca unutmaz. Aynı şey çıplaklıkla ilgili konuşmalar söz konusu olunca da geçerlidir. Mesela kadının “Duşa giriyorum, çıkınca seni ararım.” gibi son derece normal kabul edilebilecek bir cümlesinde erkek sadece “kadının duştaki çıplak hali” üzerine odaklanır  ve sadece bunu düşünür.

Erkekler nasıl azar 4

Sana hafifçe dokunabilmesi için ona fırsatlar sun

Özellikle ilişkilerin ilk zamanlarında erkekler kadına dokunmak için türlü bahaneler icat etmeye çalışırlar. Kapılarda yol verme bahanesi ile sırta ya da omuza dokunma, teselli etmek için sarılma ve dar bir yeri paylaşma gibi türlü fırsatlarla amacına ulaşmaya çalışır. Çünkü erkeklerin büyük bir kısmında hoşlarına giden bir varlığa mutlaka “dokunma”ları gerektiği yönünde ciddi bir güdü vardır.

Herhangi bir elbise alırken kumaşına dokunma, elektronik eşya seçerken defalarca evirip çevirme gibi alışkanlıklar işte erkeğin bu karşı koyamadıkları dokunma güdüsünden ileri gelmektedir.

Kadın erkeğin bu dokunma isteğini büyük bir tahrik olma aracına dönüştürebilir. Erkeğe kolye taktırma, fermuar kapattırma gibi klasik metotlar deneyebileceği gibi biraz daha cesur hareketlerle erkeğin dolambaçlı yollarını bir anda aşıp şaşkınlık uyandırıcı davranışlar da sergileyebilir. Her iki durumda da erkeğin kadının hafif ya da yoğun dokunuşları karşısında büyük bir azgınlık yaşayacağına kuşku yoktur.

Erkekler nasıl azar 5

Gizemli kadınların tahrik edici tavırları

Bir kadının davranışlarının kestirilemez olması ve onun hakkında yeterli bilgiye sahip olunmaması erkeklerin düş dünyalarını zenginleştirir. Erkekler uzaktan tanıdıkları ve haklarında ayrıntılı bilgiye sahip olmadıkları kadınlar karşısında daha çabuk azarlar.

erkekler nasıl azar 8

Uzun yıllardır tanınan bir sosyal arkadaş ya da akrabalardan biri ile renkli sevişmelerin yaşanmama sebebi budur. Çünkü tutku, gizemle birleştiği zaman çok etkili olabilmektedir. İnsan yakından tanıdığı bir kişi ile ancak “olabilecek” düşler kurar. Ama bilinmeyen bir karakter, bilinmeyen bir dünyanın da kapılarını açıyor demektir.

Erkeğin sorduğu her soruya cevap vermemek, bazı soruları geçiştirmek ve erkeğe “bekle de gör” mantığı ile yaklaşıp onun heyecanını diri tutmak erkeği ciddi biçimde azgınlaştırır.

Erkekler nasıl azar 6

Güzel kokuların baş döndürücü etkisi

Erkeklerin kadınları gözleri ile soyup yine gözleri ile giydirdikleri bilinen bir gerçektir. Gerçekten de erkekler bedenlerinden önce gözleri ile sevişmektedir. Fakat erkeklerin sadece gözleri ile sevişmelerinde duygu yoktur. Sadece hormonlar devrededir. Eğer bir kadın bir erkeğin bütün ruhu ile yanında olmasını istiyorsa “güzel kokuların muazzam gücü”nden faydalanmalıdır.

Kadının kokusunu duyan erkek, kadını gerçek manası ile ve bütün kalbi ile hisseder. Pek çok erkek daha ilk buluşmada kadının kullandığı parfüme dikkat eder. Hatta erkekler çocuklarını, kardeşlerini, annelerini ve sevdikleri kadınları kokularından tanımaktadır.

Etkili ve hafif bir koku erkekleri azdırma konusunda müthiş bir etkiye sahiptir. Özellikle boyun ve gerdana sıkılan bir parfümün etkisi ile boy ölçüşebilecek çok az tahrik etme aracı vardır.

Erkekler nasıl azar 7

İhtiraslı gece yarısı mesajları

Bir erkeği azdırmanın en etkili yollarından biri ona gece yarısı ihtiraslı mesajlar yazmaktır. Bu mesajlarda ilk birkaç mesaj “yoklayıcı” denilen mesajlardır. Bu mesajlarda erkeğin müsait olup olmadığı tespit edilir.

Ardından bir iki mesajla yavaş yavaş konuya giriş yapılır. Bu mesajlar ise “hazırlayıcı” ismini almaktadır. Bu mesajlarda genellikle iki anlamlı ve cinsel çağrışımlı kelimeler kullanılır. Eğer erkek aynı mevzuda istekli ise ve bu yönlü yaklaşım gösterirse devam edilir. Bu ilişki tarzı yakalanamazsa daha fazla ileri gidilmez.

erkekler nasıl azar 4

Eğer erkek imalı mesajlara benzer bir tavırla cevap veriyor ve azgınlaşma eğilimi gösteriyorsa sıra üçüncü aşamaya yani  “tahrik edici mesajlar”a gelmiştir. Burada çok rahat ifadeler ile erkeği azgınlaştıracak cümleler kurulur. Ancak bu aşamanın en can alıcı noktası mesajlaşmanın en heyecanlı yerinde iletişmin kesilmesidir.

Kadın erkeğe hiçbir açıklamada bulunmadan aniden mesajlaşmaya son vermelidir. Bunu telefonu kapatarak ya da mesajlaşmayı sağlayan bağlantıyı bilinçli keserek yapmalıdır.

Erkeğin bu “boşluğa düşmüş hali” kadının saatlerce sürecek tahrik edici konuşmalarından çok daha azgınlaştırıcı bir etki yaratacaktır. Ertesi gün kısa bir açıklama ile elinde olmayan bir sebeple bağlantının kesildiğine dair bir mesaj yazılarak erkek, benzer bir gecenin yaşanması konusunda “sabırsızlıklar içinde” bırakılır.

Erkekler nasıl azar 8

Bakımlı ellerinle ve ojeli tırnaklarınla sen ne kadar …

Modern sinemada kadınlığın ve cinselliğin iki sembolü vardır. Bunlardan birincisi topuklu ayakkabı iken ikincisi ojeli tırnaklardır. Bu iki sembol cesur ve tutkulu kadının simgeleri olarak sunulmaktadır.

Gerçekten de topuklu ayakkabı kadının özgüvenini yansıtması ve estetik durumu ile artık bir “ikon” haline gelmiştir.

Ojeli tırnaklar ise kadının tutkularını yırtıcılık ve azgınlıkla birleştirerek verir. “Yoğun şekilde isteyen, tutkularına esir olabilen, amacına ulaşmak için önüne çıkan her tür engeli aşan kadın”ın karşılığı olarak ojeli tırnaklar simgesi kullanılmaktadır.

Kadınlarda kırmızı oje daha çok güzelliğin, beyaz oje zenginliğin, siyah oje ise cinselliğin yansıması olarak kabul edilmektedir. Son zamanlarda her tırnağa farklı bir renk ve simli oje seçenekleri de ortaya çıkmıştır. Bunlar ise “renkli bir özel dünyanın ve zengin bir düş evreninin yansımaları” olarak değerlendirilebilir.

Erkekler nasıl azar 9
İç çamaşırı seçimi ya da seksi elbise giyimi

Bir erkeği azdırmak için dar kesim elbiseler, uzun yırtmaçlar ve derin dekoltelerin etkili olduğunu bilmek tek başına çoğu zaman yeterli olmamaktadır. Seçilecek elbiselerin renkleri de son derece önemlidir.

Yapılan araştırmalara göre erkeği en fazla azgınlaştıran renk siyahtır. Siyahı kırmızı, onu da beyaz takip etmektedir. Pembe ise ilk on renk içinde ancak 7. sırada kendisine yer bulabilmektedir. Erkeklerin azgınlığını söndüren ve onların heveslerini kıran ve kesinlikle tercih edilmemesi gereken bir renk de vardır: sarı.

 

Erkeklere iç çamaşırlarının renginden bahsetmek ve mümkünse onlarla birlikte iken iç çamaşırı alışverişi yapmak erkeğin biraz canını sıkabilir. Çünkü erkekler böyle bir alışverişin içinde olmak istemeyeceklerdir. Ancak kadın erkeği biraz zorlayarak bu faaliyete dahil ederse bu durum, erkek için unutulamaz bir deneyim olacaktır ve kadına karşı cinsel isteği kat be kat artacaktır.

Erkekler nasıl azar 10

Giyinirken ve soyunurken izlemek

Bu konuyu şöyle bir fıkra ile anlatmak istiyoruz:

Kadın, teknoloji mağazasına girdi ve dijital tartının üzere çıktı. Kilosuna baktı.

Tüh çantamla birlikte tartıya çıkmışım, dedi. Çantasını yana bıraktı ve tartıya bir jeton atıp tekrar tartıldı. Sayaca bakıp:

“Off” diye iç çekti. “Paltomu ve botlarımı çıkarmalıyım, asıl ağırlık yapanlar onlar” dedi. Çıplak ayakla ve paltosuz tartıya çıktı ve tekrar tartıldı. Uzun uzun sayaca baktı. Tam bu sırada arkasından bir ses işitti.

Tezgahtar genç:

Hanımefendi, bundan sonra üstünüzdeki her fazlalığı atıp tartılabilirsiniz. Müessesemiz bu aşamadan sonra size ücretsiz hizmet etmekten onur duyar.”

Gerçekten fıkrada anlatıldığı gibi kadınların soyunmaları ve giyinmeleri erkekler üzerinde çok etkili olmaktadır. Kadının takılarını özellikle de küpelerini çıkarmasına ve takmasına tanık olan erkek bundan müthiş bir haz almaktadır.

Erkekler nasıl azar 11

Gülümseme ile desteklenmiş arzu dolu bakışlar

Erkeğe derin ve anlamlı bakışlarla bakmak onu çok fazla etkilemektedir. Ancak tahrik edici bakışın sadece erkeğin gözlerine odaklanmak anlamına gelmediğini de bilmek gerekir.

Erkeği azdırmak isteyen bir kadın, erkeğin gözlerine bakışlarını dikmişken sık sık bakışlarını erkeğin dudakları üzerinde de gezdirir ve bunu erkeğe hissettirir. Bazen erkeğin boyunu bosunu bakışları ile tarar hatta daha da uç noktalarla giderek erkeğin sınırlarını zorlar.

erkekler nasıl azar 7

Kadın, bu tahrik edici bakışlarını hafif bir gülümseme ile tamamladığında erkeği psikolojik olarak rahatlatır ve ona “davetkar” bir mesaj yollar. Erkeğin böyle bir davete olumsuz yanıt vermesi ise asla mümkün değildir.

Erkekler nasıl azar 12

Erkeklerin Gözdesi ve  Yatağın Gözdesi olmak için

Erkeklerle ilgili her türlü bilgiye ulaşmanızı sağlayacak başarılı bir kitap tavsiyesi ile yazımızı noktalamak istiyoruz. Erkeklerin Gözdesi ve eki durumundaki Yatağın Gözdesi adlı kitaplar konuyla ilgilenen  arkadaşlarımıza çok faydalı ve pratik bilgiler verecektir. Okurlardan tam not alan bu eserler sizin de başucu kaynaklarınız olacaktır.

Kitaba ulaşmak için tıklayınız.

Gideceğiniz sayfada okuyacağınız yorumlar birçok kişiyi hayrete düşürdü, eminiz ki siz de hayretler içerisinde kalacaksınız. Çünkü mucizeye şahit olacaksınız. Bu şaşırtıcı yorumları okumak ve kitabı indirmek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayın.

İşte o yorumlardan sadece bir kısmı: Gideceğiniz sayfada bunlar gibi nice mucizevi yorum var... Mucizeye şahit olacaksınız! Bu sayede hayatınız değişecek. (Telefonu döndürüp yorumları daha net okuyabilirsiniz.)

 

Daha bunlar gibi nice yorum, gideceğiniz sayfada sizi bekliyor.

 

Şu yazılar da ilginizi çekebilir

Eski sevgili nasıl pişman edilir, bu 6 şeyi yapma sakın!

 

erkekleri tahrik etme 7 fıkra ile 7 taktik